Cestovné poistenie na mieru

Je jedno, či jazdíte do zahraničia na dovolenku alebo na služobné cesty, cestujete na dva dni alebo na niekoľko týždňov. Cestovné poistenie by malo byť na Vašich cestách samozrejmosťou. Nemilým prekvapeniam sa bohužiaľ nedá vyhnúť doma ani na cestách a práve vďaka cestovnému poisteniu získate omnoho väčší pocit istoty a finančného zaistenia v každej situácii. Vyskladajte si cestovné poistenie podľa vašich predstáv.

Cestovné poistenie na mieru

Ponuka cestovného poistenia je široká a vybrať si môžete také, ktoré bude vyhovovať práve Vašim požiadavkám a potrebám. Zvoliť si tak môžete základný balíček s rôzne vysokými limitmi, pripoistiť si môžete ďalšie riziká, ktoré považujete za dôležité, zvoliť si poistenie podľa typu cesty (služobná, turistická, športová) a podľa početnosti ciest si môžete tiež zvoliť dobu poistenia od jedného dňa až po celý rok.


A čo cestovné poistenie zahŕňa?

Základom cestovného poistenia je predovšetkým úhrada liečebných nákladov v prípade choroby či úrazu. Konkrétne poisťovne v takomto prípade hradia:

  • náklady na ošetrenie
  • hospitalizáciu
  • lieky
  • nevyhnutné prevozy
  • repatriáciu
  • prevoz telesných zostatkov

To ale nie je všetko. Ak Vám základný balíček nevyhovuje, môžete si vybrať medzi doplnkovými poisteniami, kam patrí napríklad škoda na osobných veciach, úhrada storno poplatkov cestovnej kancelárii, škoda na zimnom vybavení, porucha automobilu, náklady na právne zastúpenie, prevádzkovanie adrenalínových a rizikových športov a mnoho ďalších. Ponuka pripoistení záleží na konkrétnej poisťovni. Porovnajte a zjednajte si cestovné poistenie online!

Myslite na cestovné poistenie

V súvislosti s cestovaním, je rozumné pokryť všetky riziká, ktoré sa vám môžu pritrafiť. Uzatvorte si cestovné poistenie jednoducho cez našu online kalkulačku nižšie a cestujte s väčším pocitom bezpečia.

Cestovné poistenie na dovolenku
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 59