Cestovné poistenie do Dubaja

Dubaj je hlavným mestom druhého najväčšieho emirátu Spojených arabských emirátov. Jedná sa

Spočítať
ceny

 o významné ekonomické i kultúrne centrum, ktoré navštevujú  tisíce obchodníkov i turistov každý rok. Dubaj je bohaté mesto a je to vidieť. Nájdete tu pozostatky dávnej histórie i moderné a luxusné hotely. Dubaj však nie je určený len pre náročných cestovateľov a bohatšiu klientelu, na svoje si prídu i bežní turisti.

Turistický ruch je tu veľmi rozvinutý a okrem rozličných typov ubytovaní čaká na turistov veľa zaujímavostí a atrakcií. Medzi najznámejšie rarity tohto mesta patria umelé palmové ostrovy, najvyšší hotel na svete, podmorský hotel alebo krytý zimný areál. Pre milovníkov tradičného života je určené historické centrum mesta, typické tradičné trhy s exotickým korením a luxusnými šperkmi.

Ak sa chcete o histórii Dubaja dozvedieť viacej, nezabudnite navštíviť Dubajské múzeum. Oddýchnuť si potom môžete na verejnej alebo hotelovej pláži, ktorej teplota sa bežne pohybuje medzi 22 až 35°C. Veľmi pekným zážitkom je niekoľko hodinový výlet terénnymi autami do púšte.


Porovnanie cestovného poistenia on-line do Dubaja

Dubaj je arabské mesto, ktoré je však Európanom veľmi naklonené. Nestretnete sa tu s nepriateľskými prejavmi, skôr naopak. Pre väčšiu istotu a bezpečie si však i tak zjednajte cestovné poistenie, ktorého pravidelne aktualizovanú ponuku nájdete na stránkach www.superpoistenie.sk. Tu si behom pár minút porovnáte viacej ponúk cestovného poistenia medzi sebou a ľahko si tak vyberiete najvýhodnejšie poistenie.

Cestovné poistenie síce nešťastiu zabrániť nedokáže, ale poskytne Vám dostatočnú finančnú istotu. Cestovné poistenie kryje všetky náklady na liečbu a zahŕňa tiež asistenčné služby, ktoré Vám podajú pomocnú ruku, kedykoľvek budete potrebovať a navyše si k základnému balíčku môžete pripoistiť ďalšie riziká. Ponuka pripoistení závisí na konkrétnej poisťovni.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 3

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením