Cestovné poistenie do Istanbulu

Mesto Istanbul je veľmi populárne mesto s dlhou a bohatou históriou. Nie vždy sa jednalo o Istanbul a mnohí ho môžu poznať aj ako Carihrad, Konštantínopol alebo Byzantion. Istanbul leží na hranici dvoch kontinentov – Európa a Ázia, ktoré na tomto mieste rozdeľuje Bosporská nížina.

Spočítať
ceny

Vďaka svojej polohe práve tu prebehli mnohé významné historické udalosti.

Hlavnou pamiatkou Istanbulu je Čemberlitaš, inak Konštantínov stĺp z roku 330. Dominantou v meste je Sulejmanová mešita, ktorá bola postavená za vlády Sulejmana Nádherného. Z rovnakej doby pochádza tiež kráľovský palác Topkapi. Obrovským palácovým komplexom je Dolmabahce, ktorý zaberá plochu 700 metrov štvorcových. Symbolom Istanbulu je však Hagia Sofia a Modrá mešita. Za návštevu stojí Veľký bazár, kde sa nachádza na 400 najrôznejších obchodíkov.


Najlacnejšie cestovné poistenie do Istanbulu

Plánujete navštíviť nádherné mesto Istanbul? Potom si nezabudnite na svoju cestu „pribaliť“ aj cestovné poistenie, ktoré Vám na cestách poskytne zodpovedajúcu finančnú ochranu pre prípad úrazu alebo choroby. Cestovné poistenie stojí pár eur a tak to Vaše cestovné náklady nijako výrazne nezvýši. Pokiaľ si však predstavíte, koľko Vás v zahraničí môže stáť ošetrenie alebo liečba, potom sa jedná o zásadný rozdiel.

Cestovné poistenie sa obvykle vzťahuje na ošetrenie a liečbu so všetkými nutnými nákladmi (prevozy, lieky a pod.). Poistiť si však môžete aj úraz, stratu, krádež alebo zničenie batožiny, storno zájazdu a ďalšie pripoistenie podľa ponuky jednotlivých poisťovní.

Ponuku na cestovné poistenie nájdete tiež na stránkach www.superpoistenie.sk, kde si on-line porovnáte viacej ponúk naraz.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením