Cestovné poistenie Groupama

Poisťovňa Groupama pôsobí na slovenskom trhu od roku 2009. Najskôr pod názvom Groupama Garancia poisťovňa, a.s., ktorý bol v roku 2015 zmenený na jednoduchšie Groupama poisťovňa, a.s. Okrem cestovného poistenia sa spoločnosť zameriava aj na iné neživotné poistenia.


Informácie o cestovnom poistení

Cestovné poistenie Groupama sa dá uzavrieť v troch poistných balíkoch – Optimum, Standard, Exlusive. Všetky tri varianty pokrývajú liečebné náklady, lekárske ošetrenie, hospitalizáciu, prepravu poisteného, dieťaťa a jeho sprievodu, návštevu chorého príbuzným, predĺženie pobytu poisteného, repatriáciu a zubné ošetrenie dvoch zubov.

Ak by ste chceli aj poistenie zodpovednosti za škodu, poistenie úrazu, batožiny, straty dokladov alebo storna objednanej služby, v základnom balíku Optimum to nenájdete. Budete si musieť vybrať medzi balíkom Standard alebo Exlusive. A poistenie nepojazdného vozidla a právne zastupovanie máte k dispozícií len pri variante Exlusive.

Medzi zaujímavé zľavy, ktoré cestovné poistenie Groupama poskytuje, patria napríklad zľavy pre deti cestujúce s rodičmi alebo skupinové zľavy (pre 10 a viacčlenné skupiny). Výhodou je, ak máte účet vedený v OTP banke – bude vám účtovaná ďalšia zľava. Okrem toho poskytuje poisťovňa bezplatnú službu Garancia rýchlosti likvidácie, ktorou sa zaväzuje, že poistnú udalosť zlikviduje a uzavrie najneskôr do desiatich pracovných dní od jej zdokladovania.

Potešiť môže aj neobmedzená dĺžka vycestovania pri ročnom poistení. Bezplatná nepretržitá asistenčná služba je už skôr samozrejmosťou.


Ako sa dá cestovné poistenie uzatvoriť?

Cestovné poistenie Groupama sa dá uzatvoriť osobne, telefonicky (v pracovných dňoch od 08:00 do 17:00) a aj prostredníctvom online formulára. Online vybavenie je tradične najrýchlejšie a najpohodlnejšie. Prebieha v piatich krokoch a je platné od zaplatenia jednorazovej platby.

Ak sa stále neviete rozhodnúť, ktoré cestovné poistenie je vás to najvýhodnejšie, využite našu našu online kalkulačku.Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením