Cestovné poistenie Genertel

Poisťovňa Genertel sa orientuje na rýchle a intuitívne poistenia cez internet. Na slovenskom poisťovníckom trhu pôsobí od roku 2010, v roku 2015 sa stala súčasťou väčšej poisťovne Generali. Napriek tomu ponúka Genertel vlastné balíky (nielen) cestovného poistenia.


Informácie o cestovnom poistení

Cestovné poistenie Genertel sa odlišuje od väčšiny ponúk ostatných poisťovní tým, že balík poistného krytia je pri všetkých variantoch rovnaký. Tieto varianty sa líšia len v dobe poistenia. To znamená, že v Genertel si môžete zvoliť poistenie na 3, 8 a 11 dní, prípadne na celý rok. Toto cestovné poistenie je platné na území Európskej Únie a zahŕňa v sebe poistenie liečebných nákladov (krytie do 75 000€), poistenie batožiny vrátane elektroniky (do 500€ a elektronika do 1/3 ceny), poistenie úrazu (do 8 000€) a poistenie zodpovednosti za škodu (5 000€).

Cestovné poistenie Genertel v krátkodobých variantoch si môže uzatvoriť každý vo vekovom rozmedzí 18 až 99 rokov, celoročný variant si môžete vybaviť, ak máte menej ako 70 rokov.


Ako sa dá cestovné poistenie uzavrieť?

Keďže sa poisťovňa špecializuje na služby cez internet, cestovné poistenie Genertel si môžete vybaviť telefonicky alebo online. Jednoduché a rýchle vybavenie je garantované stručným formulárom, ktorého vyplnenie vám zaberie približne dve minúty. Ten následne odošlete, uskutočnite platbu prostredníctvom internetbankingu a môžete vyraziť na cesty.

Ak sa stále neviete rozhodnúť, ktoré cestovné poistenie je vás to najvýhodnejšie, využite našu online kalkulačku.Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 8

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením