Spoločnosť AXA Assistance sa špecializuje na cestovné poistenie a B2B služby pre firmy na európskych a svetových trhoch, ktorá pôsobí od roku 1998.

Jednoducho porovnávajte online

Cestovné poistenie

  • Uzavretie do 2 minút, zľava až 50 %

  • Online porovnanie viacerých ponúk

  • Možnosť uzavrieť i v deň odjazdu

AXA Assistance

Na slovensku poskytuje AXA AXA ASSISTANCE svojím klientom produkty asistenčného poistenia. Zmyslom produktov AXA ASSISTANCE je uľahčiť život klientom, ich rodinám alebo firmám a pomôcť im riešiť ich každodenné problémy, najmä pri cestovaní, prevádzkovaní motorových vozidiel, pri haváriách v domácnosti alebo v oblasti právnych vzťahov či zdravia.


AXA ASSISTANCE je súčasťou AXA Group, jednej z najväčších poisťovacích skupín na svete. AXA je celosvetovým lídrom v oblasti finančného zabezpečenia. Podnikanie skupiny AXA je geograficky diverzifikované a hlavné podniky sa zameriavajú na západnú Európu, Severnú Ameriku a Ďaleký východ. Celkovo spravuje 1,32 bilióna eur. Kmeňové akcie AXA sú registrované a obchodované pod symbolom AXA na parížskej burze cenných papierov. Americké depozitné akcie AXA sú takisto registrované na newyorskej burze NYSE pod symbolom AXA.


AXA Assistance nebola súčasťou fúzie poisťovní UNIQA a AXA. Cestovné poistenie je stále ponúkané spoločnosťou AXA Assistance.

AXA Assistance

Napíšte nám

info@axa-assistance.cz

Zavolajte nám

+421 220 664 229 (poistné udalosti a asistencia)

Adresa

Hvězdova 1689/2a 140 62, Praha 4 Česká republika

Webová stránka

www.axa-assistance.sk