My o nás

Superpoistenie s.r.o. je nezávislá poisťovacia spoločnosť, ktorej cieľom je poskytnúť Vám čo najlepšie službyceny poistného.

 

Prostredníctvom našej stránky www.superpoistenie.sk, Vám chceme zjednodušiť orientáciu pri výbere vhodného a najvýhodnejšieho povinného zmluvného poistenia. Ako to urobíme?

Spolupracujeme so všetkými poisťovňami, ktoré poskytujú povinné zmluvné poistenie a tak máte k dispozícii vždy kompletnú ponuku.

Po zadaní údajov do našej kalkulačky máte v zlomku sekundy pred sebou konkrétne ponuky poistenia.

Návrh poistnej zmluvy, ktorý môžete uzavrieť online, priamo na našej stránke, má O­KAMŽITÚ ÚČINNOSŤ. Poisťovňa Vám po prijatí platby pošle poistku k Vám domov, čím ušetríte čas a námahu. 
Nemusíte čakať na zmluvu, ktorú je potrebné ešte podpísať a poslať späť.

Môžete si vybrať spôsob platby. Online platbami na stránke, alebo príkazom na úhradu.

Nájdete u nás rôzne aktuálne informácie z poisťovníctva, o tom čo robiť v rôznych situáciách, podrobné informácie o jednotlivých produktoch, a môžete si stiahnuť a vytlačiť rôzne potrebné dokumenty.

To všetko je Vám k dispozícii 24 hodín denne.

Superpoistenie, s.r.o., Vrútocká 17086/48, 821 04 Bratislava, IČO: 31 679 242
spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel: Sro, Vložka číslo: 45256/B
spoločnosť zastupujú konatelia spoločnosti:
  • Arnošt Machytka
ePojisteni.cz s.r.o. je registrované ako finančný sprostredkovateľ z iného členského štátu v registri vedenom Národnou Bankou Slovenska v zozname finančných agentov a finančných poradcov pod registračným číslom 220 808, zapísaný od 5.10.2016. Orgánem dohľadu nad spoločnosťou ePojisteni.cz s.r.o. je Česká národná banka.
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 3