Cestovné poistenie na Bali

Bali je ostrov sopečného pôvodu, ktorý náleží medzi najobľúbenejšie Indonézske ostrovy. Nachádza sa medzi ostrovmi Jáva a Lombok. Jeho brehy omýva Jávske more na severe a Indický oceán na juhu. Jedná se o stredne veľký ostrov, ktorého dĺžka činí 112 km a šírka 153 km.

Spočítať
ceny

Hlavnou dominantou ostrova je sopka Mount Agung s vrcholom vo výške 3 142 metrov nad morom. Vďaka sopečnej činnosti je pôda na Bali veľmi úrodná a nachádzajú sa tu zelené terasy ryžových polí, pralesy i botanické záhrady. Za návštevu stoja miestne domorodé dedinky a ich tradičný spôsob života (tanec, hudba, maľby atď.).

Najkrajšia pláž ostrova Kuta je dlhá 8 km a jej povrch tvorí zlatistý piesok. Sanur a Nusa Dua sú pokojnejšie pláže. Na Bali jazdia radi surfisti a potápači, pretože sú tu pre tieto činnosti vynikajúce podmienky. Na svoje si prídu ale aj milovníci nočnej zábavy. Na Bali nájdete veľa nočných podnikov, klubov, barov a diskoték.


Porovnanie cestovného poistenia on-line na Bali

Bali patrí k exotickým ostrovom, ktoré sú od našej rodnej krajiny veľmi ďaleko. Spoliehať sa na šťastie nie je teda celkom vhodné a oveľa lepšie je byť pripravený na všetky situácie. Za týmto účelom existuje cestovné poistenie, ktoré dnes ponúkajú všetky české poisťovne a ponuku tých najvýhodnejších nájdete na Superpoistenie.sk.

Cestovné poistenie Vám ponúkne finančnú istotu pre prípad, kedy budete z dôvodu úrazu alebo choroby potrebovať lekársku starostlivosť. Ak máte cestovné poistenie, uhradí ju poisťovňa, v opačnom prípade ju budete musieť zaplatiť z vlastného vrecka a verte, že lekárska starostlivosť stojí v zahraničí desiatky až stovky tisíc eur. Navyše si k nemu môžete zjednať pripoistenie, ktoré Vašu poistnú ochranu rozšíri napríklad aj na batožinu. Viacej informácii na www.superpoistenie.sk.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením