Cestovné poistenie na Tureckú riviéru

Turecko láka turistov na kontrast moderného sveta a starovekých stavieb. Navyše leží na pomedzí európskej a arabskej kultúry, ktorá sa tu mieša. Turecká riviéra sa nachádza medzi mestami Alanya a Antalya na južnom pobreží polostrova Malá Ázia. Turistom ponúka okrem odlišnej orientálnej kultúry krásne antické pamiatky, kilometrové pieskové pláže, čisté more a príjemné teplotné podmienky po celý rok.

Spočítať
ceny

Na Tureckej riviére si svoju vysnívanú dovolenku užijú tí, ktorí si túžia oddýchnuť na pláži a prechádzať sa po tureckých mestách, ale aj tí, ktorí majú radi aktívnu dovolenku. Tí prví si užijú pieskové pláže a po večeroch môžu posedieť v miestnych kaviarňach a reštauráciách, kde ochutnajú miestne špeciality. Vášniví športovci tu môžu prevádzkovať nielen bežné letné športy, ale aj vysokohorskú turistiku. Neďaleko Tureckej riviéry sa totiž nachádza majestátne pohorie Taurus.

Z miest patria k tým najkrajším mestá Perge, Aspendos, Thermessos a Chiméra. Milovníci prírody by nemali zabúdať na návštevu národných parkov Köprülü a Olympos. Krásne sú tiež vodopády Dudensee v Analyi.


Porovnanie cestovného poistenia on-line na Tureckú riviéru

Stovky slovenských turistov každoročne mieri na dovolenku na Tureckú riviéru, ktorá sľubuje nevšedné zážitky spojené s poznaním odlišnej kultúry. Nie všetci však myslia aj na svoje zdravie a bezpečie. Dovolenka nemusí prebiehať vždy bez problémov a preto je vhodné mať uzavreté kvalitné cestovné poistenie, ktoré zaistí dostatočnú finančnú oporu pre prípady úrazov a chorôb.

Cestovné poistenie sa totiž vzťahuje práve na zdravotné riziká a kryje liečbu vrátane všetkých nutných nákladov, medzi ktoré patria lieky, prevozy, hospitalizácie, zákroky a repatriácia. Navyše si k cestovnému poisteniu môžete zjednať radu doplnkových pripoistení. Medzi najčastejšie patrí poistenie batožiny, úrazy a storna zájazdu. Ak si chcete zjednať kvalitné a pritom lacné cestovné poistenie, potom sú stránky www.superpoistenie.sk pre Vás to pravé.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením