Cestovné poistenie na Srí Lanku

Srí Lanka patrí k ostrovom, ktoré si turisti obľúbili pre priaznivé celoročné podmienky a nádhernú exotickú prírodu. Ostrov Srí Lanka sa nachádza uprostred Indického oceánu južne od Indickej pevniny. Turistom ponúka oddych na krásnych plážach, kúpanie v priezračných vodách Indického oceánu i nepreberné možnosti pre aktívne strávenú dovolenku.

Spočítať
ceny

Tunajšia príroda je od tej našej odlišná a preto si ju turisti zamilovali. Obdivovať môžu dlhé pieskové pláže, exotické rastliny, prírodné scenérie a úchvatné pamiatky. Dojmy ešte umocní bohatá kultúrna a náboženská tradícia miestnych obyvateľov, ktorí sú k turistom veľmi priateľskí..

Hlavný mestom Srí Lanky je Šrí Džajavardanapura Kotte. Skutočným centrom ostrova a najväčším mestom je však Colombo, kde sa nachádza pevnosť Galle vybudovaná behom kolonizácie ostrova. Za návštevu stojí starobylé mesto Anuradhapura, ktoré vzniklo najmenej 4 storočia pred n. l.


Porovnanie cestovného poistenia on-line na Srí Lanku

Lekárska starostlivosť a zdravotníctvo nemá na Srí Lanke príliš veľkú úroveň. Lepšie nemocnice se nachádzajú iba v Colombe. Kvalitná starostlivosť je drahá a rozhodne ju nedostanete v štátnej nemocnici. V prípade potreby je vhodné vyhľadať súkromné zdravotnícke zariadenie. Lekárska starostlivosť ako taká je veľmi drahá oproti cenám v Slovenskej republike a preto sa odporúčať zjednanie komerčného cestovného poistenia.

S cestovným poistením získate na cestách istotu, že v prípade núdze budete skutočne dobre ošetrení.  Navyše všetky náklady za liečbu uhradí poisťovňa a to do výšky poistných limitov. Ak chcete mať naozaj dobré poistenie, nezabudnite si zjednať najrôznejšie doplnkové pripoistenia (batožiny, storna zájazdu, prerušenie cesty a ďalšie). Ponuku výhodného cestovného poistenia on-line nájdete na www.superpoistenie.sk.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením