Výhody poistenia auta online

Patríte ku skupine ľudí, ktorá je ešte stále presvedčená, že na poriadne poistenie potrebujú papier? Tak toto presvedčenie by ste mali rýchlo zmeniť. Je to lacnejšie, jednoduchšie a rýchlejšie.

 

Žiadne starosti

Povinné zmluvné poistenie automobilov má oproti iným druhom poistenia jednu obrovskú výhodu. Nemá žiadne špecifiká. Výkon motora, značka auta, vek vodiča, vek samotného auta a tak ďalej. Parametre, ktoré sa zadávajú jeden po druhom. Presne tak, ako by ste to robili na papieri. Nie sú potrebné žiadne doplnky, opisovanie situácií. Technické dáta sa spracovávajú presne a teda nie je potrebné žiadne poradenstvo. Preto si auto poistíte aj bez toho, aby ste kamkoľvek chodili, merali cestu, stačí vám odpísať pár dát z technického preukazu.

 

Najrýchlejšie poistenie

Pretože tento spôsob zamedzuje chybám, je aj rýchlejší. Pre klienta to znamená, že zmluva je okamžite po odoslaní spracovaná a po platbe začína platiť. Dokonca v priebehu pár minút.

 

Extra lacné

Možne ste už počuli o tom, že poisťovne sa snažia odľahčiť pobočky. Preto je pre nich výhodné konzultantov nahradiť automatizovanými systémami. Aby klientov inšpirovali k ich využívaniu, snažia sa ich motivovať rôznymi bonusmi, nižšími cenami poistenia a situácia je taká, že cez internet poistenie neuzatvoríte drahšie ako na pobočke, práve naopak vo väčšine prípadov dostanete omnoho výhodnejšiu cenu ako priamo v poisťovni.

 

Najvýhodnejšie poistenie

Jednou z najväčších výhod poistenia online je možnosť získať skutočne najvýhodnejšie poistenie na trhu. A nielen najvýhodnejšie z pohľadu poisťovne, ktorú ste navštívili. Fígľom sú internetové kalkulačky, ktoré neustále analyzujú a prepočítavajú aktuálne ponuky poisťovní. Spracovávajú dáta online a na vašu požiadavku zadanú do systému okamžite dokážu nájsť poistenie s najnižšou cenou na trhu. V praxi to znamená, že vám ušetria hodiny a dni prechádzania pobočiek poisťovní. Počas pár minút sa dostanete k najvýhodnejšiemu poisteniu a okamžite ho môžete uzatvoriť.

 

Poisťovňa vás neobmedzuje

Internet „otvorený“ 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Takže sa už nemusíte prispôsobovať otváracím hodinám pobočky poisťovne. Jednoducho stačí otvoriť internetový prehliadač, vybrať si najvýhodnejšiu poistku a okamžite ju uzatvoriť. Časovo celý proces trvá omnoho menej ako priemerná cesta do poisťovne.

  Spočítať ceny

Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2