Porovnanie cien PZP

Doteraz sme pomohli ušetriť viac ako 250 000 vodičom. Využite aj vy PZP porovnanie a uzatvorte najvýhodnejšie poistenie auta online.


Jednoducho porovnávajte online

Cestovné poistenie
Spočítať cenu >
Povinné zmluvné poistenie
Spočítať cenu >
Havarijné poistenie
Spočítať cenu >

Okamžité porovnanie cien povinného zmluvného poistenia

Čo je povinné, jednoducho musíme. Vy však môžete vyskúšať naše porovnanie cien povinného zmluvného poistenia zodpovednosti za škody spôsobené prevádzkou motorového vozidla.

Porovnanie cien – povinné zmluvné poistenie


Zadarmo, za pár sekúnd na jednom mieste získate porovnanie stoviek poistných produktov. Postačí iba zadať informácie o svojom vozidle a o sebe ako vodičovi. 

Porovnanie je prehľadné, nájdete v ňom nielen informácie o cene PZP, ale mnoho ďalších dôležitých informácií o porovnávaných produktoch.

Prečo sme lacnejší? Pretože sme online

Naše  ceny sú dokonca ešte nižšie, ako keby ste si PZP dohodli priamo v poisťovni, osobne v pobočke. S poisťovňami totiž intenzívne spolupracujeme a máme s nimi dohodnuté výhodné podmienky a zľavy. Najmä vďaka tomu, že im pomáhame uzavrieť veľké množstvo zmlúv.

Darí sa nám to aj preto, že sme rýchli, prehľadní, a všetko vybavíme online

Nemáme kamenné pobočky s patričnými nákladmi. Máme pohodlný a užívateľsky komfortný spôsob  uzatvorenia PZP. A keď to všetko zrátame, výsledkom sú skvelé ceny. Fungujeme pohotovo, ekologicky a pomáhame tisíckam vodičov ušetriť na PZP.     

Uzatvorenie PZP je veľmi ľahké

Ak si po porovnaní z našej ponuky vyberiete, máte dve možnosti:


 • Môžete jednoducho dokončiť celý proces poistenia online, cez počítač. Poradí si s tým naozaj každý a za pár minút už môžete mať v e-maili svoju zmluvu a zelenú kartu. 


 • Ak sa potrebujete o PZP porozprávať, zavoláme vám a pomôžeme cez telefón poistenie dokončiť. Naši špecialisti v callcentrách denne pomáhajú stovkám záujemcov o PZP.


Ak zadáte tieto pre poisťovne podstatné a rozhodujúce informácie, ponúkneme vám prehľadné porovnanie cien. Vy si jednoducho môžete vybrať to PZP, ktoré je pre vás naozaj najvýhodnejšie. 

Porovnanie cien nielen pre povinné zmluvné poistenie

Už roky okrem porovnania PZP a havarijného poistenia ponúkame aj porovnanie ďalších poistných produktov. Vyberte si z našej ponuky najvýhodnejšie cestovné poistenie, poistenie domácnosti, majetku alebo dôchodkové pripoistenie a opäť ušetríte.

Na výpočet sú okrem parametrov vášho auta dôležité aj vaše „vodičské parametre“. Najmä vek, ale aj miesto bydliska alebo počet mesiacov, ktoré máte odjazdené bez nehody.


Rôzne poisťovne pritom prikladajú iným faktorom inú mieru dôležitosti. Všeobecne však preferujú a aj zvýhodňujú starších vodičov, ktorí by mali byť skúsenejší. Alebo vodičov, ktorí bývajú a majú prihlásené vozidlo v menších obciach, kde je nižšia pravdepodobnosť dopravnej nehody ako v meste.

Zdražovanie povinného zmluvného poistenia?

Vraj nám v najbližšom období zdražovanie PZP nehrozí, ale v dnešných ťažkých časoch je možné čokoľvek. My vždy robíme maximum pre čo najlepšie ceny pre všetkých vodičov, ktorí sa na nás obrátia. Aj tento rok sa usilujeme o to, aby sme vám dokázali poskytnúť najnižšie ceny na trhu.

Vďaka nášmu fungovaniu online a exkluzívnym zmluvám s poisťovňami, dokážeme zraziť ceny PZP poriadne nadol. Nielen v porovnaní s konkurenciou, ale aj s poisťovňami samotnými. Porovnajte si, koľko dnes platíte za PZP s našou ponukou. Pretože naozaj nie je dôvod platiť viac, ako musíte.

Koľko ušetríte na povinnom zmluvnom poistení?

infografika pre porovnanie cien povinného zmluvného poistenia

Porovnanie cien

V našej online kalkulačke si jednoducho spočítate, za koľko konkrétne poisťovne ponúkajú PZP práve pre vaše auto.


Cena sa odvíja od:


 • objemu motora,
 • výkonu,
 • veku vozidla,
 • iných faktorov.


Povinné zmluvné poistenie

stars
sk
 • Jednoducho a rýchlo do 2 minút

 • Zelená karta ihneď

 • Úspora až 50 %


 • letenka a cestovný pas
  20. septembra 2023|Lívia Ovcarčíková
  Poistenie storna letenky: Viete, ako na to?

  Tešíte sa na vytúžený oddych v zahraničnej destinácii, letenky máte zakúpené, no zakrátko príde studená sprcha. Náhle ochoriete, prídete o prácu alebo v krajine, ktorú chcete navštíviť, vypuklo nebezpečenstvo. Ak nechcete prísť o všetky peniaze, myslite vopred na poistenie storna letenky.

 • luxusné auto značky Ferrari
  29. augusta 2023|Lívia Ovcarčíková
  Toto sú najdrahšie autá na Slovensku: Koľko stojí ich poistenie?

  Slovenský trh s luxusnými automobilmi tvoria predovšetkým luxusné limuzíny a luxusné SUV. Sú štýlové, rýchle, a z ich ceny sa vám možno zakrúti hlava. Ste zvedaví, ktoré modely luxusných limuzín sú na Slovensku najpredávanejšie? A koľko zaplatia ich majitelia za ich poistenie? Všetko podstatné sa dozviete v nasledujúcich riadkoch.

 • prípojka na vozík
  22. augusta 2023|Daniel Výcha
  PZP prívesného vozíka: Ako postupovať pri zriaďovaní poistenia?

  Zistili ste, že potrebujete na prepravu vecí využívať prívesný vozík? V takom prípade nezabudnite, že aj ten musí mať uzatvorené povinné zmluvné poistenie.Ako si teda vybaviť toto povinné zmluvné poistenie a u ktorých poisťovní ho môžete získať?

 • zver na ceste
  18. augusta 2023|Daniel Výcha
  Ako najúčinnejšie riešiť stret auta so zverou

  Ani ten najlepší vodič, ani najúčinnejší bezpečnostný systém často nedokážu zabrániť stretu automobilu so zverou. Nečakané vybehnutie zveri priamo pod kolesá auta končí neodvratne: na jednej strane smrťou zvieraťa, na druhej strane často rozsiahlym poškodením auta. Ako teda postupovať, ak príde k tejto „nezavinenej“ udalosti?

 • čakanie muža na lietadlo v hale na letisku
  15. augusta 2023|Lívia Ovcarčíková
  5 tipov a trikov, ako nájsť lacné letenky

  Cena leteniek je kľúčom k lacnému cestovaniu. Práve ona totiž spravidla tvorí najväčšiu časť cestovateľského rozpočtu. Dnes už nie je problém zaletieť si na druhý koniec sveta za niekoľko desiatok eur. Ako však takéto lacné letenky nájsť? V nasledujúcich riadkoch sme pre vás spísali niekoľko osvedčených rád, ako pri cestovaní lietadlom ušetriť.

 • poškodení vozidla výtlkom na vozovke
  11. augusta 2023|Daniel Výcha
  Výtlky na cestách: Ako postupovať pri poškodení vozidla

  Na slovenských cestách nie je žiadny problém naraziť kolesom do hlbokého výtlku. Výtlky na cestách sú vo veľkom počte, takže je prakticky nemožné sa im na niektorých úsekoch vyhnúť. Potom ostáva len dúfať, že vaše auto neutrpí akékoľvek škody. Avšak nie vždy končí stret s výtlkom bezpečne. Často je nevyhnutné zastavenie na krajnici a minimálne výmena poškodeného kolesa. Čo teda robiť, ak ste výtlk nepredvídali?

 • obdobi-destu-bali
  07. augusta 2023|Lívia Ovcarčíková
  Cestovanie do Ázie: Aké očkovanie by ste mali absolvovať pred cestou?

  Mnohé ázijské krajiny sú pre nás, európskych cestovateľov, exotikou, ktorá so sebou prináša nielen cestovateľské dobrodružstvá, ale aj ohrozenia, ktoré u nás nepoznáme. Ak sa chystáte na cestu do Ázie, už niekoľko týždňov vopred myslite na ochranu pred najbežnejšími ochoreniami v podobe očkovania.

 • autodoplnky - držiak na mobil
  31. júla 2023|Lívia Ovcarčíková
  6 užitočných vychytávok do auta, ktoré vám uľahčia cestovanie

  Každé auto by malo mať okrem základnej výbavy aj určité doplnky a autopríslušenstvo. Tie poskytujú oveľa vyšší komfort pri cestovaní. V obchodoch nájdete rôzne vychytávky, nie všetky však aj reálne využijete. Viete, ktoré autodoplnky sú pri cestovaní najužitočnejšie?

 • vlny na pláži
  25. júla 2023|Lívia Ovcarčíková
  Kam na dovolenku v septembri? 5 tipov, kde nájdete letné počasie

  Ak nemáte školopovinné deti, septembrová dovolenka je rozhodne dobrý nápad. Vyhnete sa davom turistov, nafúknutým cenám a užijete si príjemné počasie. Záleží len od vás, či si vyberiete zo slovenských krás alebo vycestujete na dovolenku niekam k moru. Vybrali sme pre vás 5 destinácií, ktoré sú na dovolenku v septembri ako stvorené.

 • dovolenka v Tatrách
  19. júla 2023|Lívia Ovcarčíková
  Čaká vás dovolenka v Tatrách? Užite si ju bezpečne

  Tatry sú nepochybne jednou z najvyhľadávanejších dovolenkových destinácií Slovákov. Niet sa čomu čudovať, poskytujú predsa vynikajúce príležitosti na rodinné výlety, turistiku, lyžovačky či adrenalínové športy. Plánujete dovolenku v Tatrách aj vy? Užite si ju bez obáv s poistením do hôr.