0850 100 101 info@superpoistenie.sk

Povinné zmluvné poistenie

Doteraz sme pomohli ušetriť viac ako 250 000 vodičom. Využite aj vy PZP porovnanie a uzatvorte najvýhodnejšie poistenie auta online.

77 Zákazníkov tu teraz porovnáva
Allianz ČSOB Generali Groupama Union Komunalna Uniqa Kooperativa Wustenrot

PZP - Povinné zmluvné poistenie

 • porovnanie cien povinného zmluvného poistenia
 • v priebehu pár minút pre vás porovnáme ponuky poisťovní
 • ušetrite s nami na povinnom zmluvnom poistení vášho vozidla
 • uzavrite PZP pohodlne online
 • výsledok do 2 minút
 • môžete ušetriť až 50 %

Porovnanie cien – povinné zmluvné poistenie

Okamžité porovnanie cien povinného zmluvného poistenia

Čo je povinné, jednoducho musíme. Vy však môžete vyskúšať naše porovnanie cien povinného zmluvného poistenia zodpovednosti za škody spôsobené prevádzkou motorového vozidla.

Porovnanie cien – povinné zmluvné poistenie

Zadarmo, za pár sekúnd na jednom mieste získate porovnanie stoviek poistných produktov. Postačí iba zadať informácie o svojom vozidle a o sebe ako vodičovi. 

Porovnanie je prehľadné, nájdete v ňom nielen informácie o cene PZP, ale mnoho ďalších dôležitých informácií o porovnávaných produktoch.

Spočítať
ceny PZP

Prečo sme lacnejší? Pretože sme online

Naše ceny sú dokonca ešte nižšie, ako keby ste si PZP dohodli priamo v poisťovni, osobne v pobočke. S poisťovňami totiž intenzívne spolupracujeme a máme s nimi dohodnuté výhodné podmienky a zľavy. Najmä vďaka tomu, že im pomáhame uzavrieť veľké množstvo zmlúv.

Darí sa nám to aj preto, že sme rýchli, prehľadní, a všetko vybavíme online

Nemáme kamenné pobočky s patričnými nákladmi. Máme pohodlný a užívateľsky komfortný spôsob  uzatvorenia PZP. A keď to všetko zrátame, výsledkom sú skvelé ceny. Fungujeme pohotovo, ekologicky a pomáhame tisíckam vodičov ušetriť na PZP.     

Uzatvorenie PZP je veľmi ľahké

Ak si po porovnaní z našej ponuky vyberiete, máte dve možnosti:

 • Môžete jednoducho dokončiť celý proces poistenia online, cez počítač. Poradí si s tým naozaj každý a za pár minút už môžete mať v e-maili svoju zmluvu a zelenú kartu. 

 • Ak sa potrebujete o PZP porozprávať, zavoláme vám a pomôžeme cez telefón poistenie dokončiť. Naši špecialisti v callcentrách denne pomáhajú stovkám záujemcov o PZP.

Ak zadáte tieto pre poisťovne podstatné a rozhodujúce informácie, ponúkneme vám prehľadné porovnanie cien. Vy si jednoducho môžete vybrať to PZP, ktoré je pre vás naozaj najvýhodnejšie.  

Porovnanie cien nielen pre povinné zmluvné poistenie

Už roky okrem porovnania PZP a havarijného poistenia ponúkame aj porovnanie ďalších poistných produktov. Vyberte si z našej ponuky najvýhodnejšie cestovné poistenie, poistenie domácnosti, majetku alebo dôchodkové pripoistenie a opäť ušetríte.

Spočítať
ceny

Na výpočet sú okrem parametrov vášho auta dôležité aj vaše „vodičské parametre“. Najmä vek, ale aj miesto bydliska alebo počet mesiacov, ktoré máte odjazdené bez nehody.

Rôzne poisťovne pritom prikladajú iným faktorom inú mieru dôležitosti. Všeobecne však preferujú a aj zvýhodňujú starších vodičov, ktorí by mali byť skúsenejší. Alebo vodičov, ktorí bývajú a majú prihlásené vozidlo v menších obciach, kde je nižšia pravdepodobnosť dopravnej nehody ako v meste.

Zdražovanie povinného zmluvného poistenia?

Vraj nám v najbližšom období zdražovanie PZP nehrozí, ale v dnešných ťažkých časoch je možné čokoľvek. My vždy robíme maximum pre čo najlepšie ceny pre všetkých vodičov, ktorí sa na nás obrátia. Aj tento rok sa usilujeme o to, aby sme vám dokázali poskytnúť najnižšie ceny na trhu.

Vďaka nášmu fungovaniu online a exkluzívnym zmluvám s poisťovňami, dokážeme zraziť ceny PZP poriadne nadol. Nielen v porovnaní s konkurenciou, ale aj s poisťovňami samotnými. Porovnajte si, koľko dnes platíte za PZP s našou ponukou. Pretože naozaj nie je dôvod platiť viac, ako musíte.

Koľko ušetríte na povinnom zmluvnom poistení?

srovnanie cen povinne zmluvne poistenie

Porovnanie cien

V našej online kalkulačke si jednoducho spočítate, za koľko konkrétne poisťovne ponúkajú PZP práve pre vaše auto.

Cena sa odvíja od:

 • objemu motora,
 • výkonu,
 • veku vozidla,
 • iných faktorov.
 • Spočítať
  ceny
  Hodnotenie článku:  
  Počet hlasov: 7

  Príklady ponúk povinného zmluvného poistenia

  Škoda Fabia 1.2/47 kW, rok 2006

  (Piešťany) Bežná cena 185 EUR Naša cena 65 EUR Úspora 120 EUR ročne!

  Škoda Octavia 1.9/81 kW, rok 2008

  (Bratislava) Bežná cena 320 EUR Naša cena 112 EUR Úspora 208 EUR ročne!

  Referencie našich zákazníkov

  Boris Ch. hodnotí:
  100%

  Som spokojný s Vašimi službami, pani čo som uzavrel PZP poistenie bola veľmi ochotná a pomohla mi. Do budúcna by som privítal rozšírenie služieb o poistenie nehnuteľnosti-bytov.

  Tomáš M. hodnotí:
  100%

  Super, maximálna spokojnosť, ušetril som 55 eur.