Porovnanie cien PZP

Doteraz sme pomohli ušetriť viac ako 250 000 vodičom. Využite aj vy PZP porovnanie a uzatvorte najvýhodnejšie poistenie auta online.


Jednoducho porovnávajte online

Cestovné poistenie
Spočítať cenu >
Povinné zmluvné poistenie
Spočítať cenu >
Havarijné poistenie
Spočítať cenu >

Okamžité porovnanie cien povinného zmluvného poistenia

Čo je povinné, jednoducho musíme. Vy však môžete vyskúšať naše porovnanie cien povinného zmluvného poistenia zodpovednosti za škody spôsobené prevádzkou motorového vozidla.

Porovnanie cien – povinné zmluvné poistenie


Zadarmo, za pár sekúnd na jednom mieste získate porovnanie stoviek poistných produktov. Postačí iba zadať informácie o svojom vozidle a o sebe ako vodičovi. 

Porovnanie je prehľadné, nájdete v ňom nielen informácie o cene PZP, ale mnoho ďalších dôležitých informácií o porovnávaných produktoch.

Prečo sme lacnejší? Pretože sme online

Naše  ceny sú dokonca ešte nižšie, ako keby ste si PZP dohodli priamo v poisťovni, osobne v pobočke. S poisťovňami totiž intenzívne spolupracujeme a máme s nimi dohodnuté výhodné podmienky a zľavy. Najmä vďaka tomu, že im pomáhame uzavrieť veľké množstvo zmlúv.

Darí sa nám to aj preto, že sme rýchli, prehľadní, a všetko vybavíme online

Nemáme kamenné pobočky s patričnými nákladmi. Máme pohodlný a užívateľsky komfortný spôsob  uzatvorenia PZP. A keď to všetko zrátame, výsledkom sú skvelé ceny. Fungujeme pohotovo, ekologicky a pomáhame tisíckam vodičov ušetriť na PZP.     

Uzatvorenie PZP je veľmi ľahké

Ak si po porovnaní z našej ponuky vyberiete, máte dve možnosti:


 • Môžete jednoducho dokončiť celý proces poistenia online, cez počítač. Poradí si s tým naozaj každý a za pár minút už môžete mať v e-maili svoju zmluvu a zelenú kartu. 


 • Ak sa potrebujete o PZP porozprávať, zavoláme vám a pomôžeme cez telefón poistenie dokončiť. Naši špecialisti v callcentrách denne pomáhajú stovkám záujemcov o PZP.


Ak zadáte tieto pre poisťovne podstatné a rozhodujúce informácie, ponúkneme vám prehľadné porovnanie cien. Vy si jednoducho môžete vybrať to PZP, ktoré je pre vás naozaj najvýhodnejšie. 

Porovnanie cien nielen pre povinné zmluvné poistenie

Už roky okrem porovnania PZP a havarijného poistenia ponúkame aj porovnanie ďalších poistných produktov. Vyberte si z našej ponuky najvýhodnejšie cestovné poistenie, poistenie domácnosti, majetku alebo dôchodkové pripoistenie a opäť ušetríte.

Na výpočet sú okrem parametrov vášho auta dôležité aj vaše „vodičské parametre“. Najmä vek, ale aj miesto bydliska alebo počet mesiacov, ktoré máte odjazdené bez nehody.


Rôzne poisťovne pritom prikladajú iným faktorom inú mieru dôležitosti. Všeobecne však preferujú a aj zvýhodňujú starších vodičov, ktorí by mali byť skúsenejší. Alebo vodičov, ktorí bývajú a majú prihlásené vozidlo v menších obciach, kde je nižšia pravdepodobnosť dopravnej nehody ako v meste.

Zdražovanie povinného zmluvného poistenia?

Vraj nám v najbližšom období zdražovanie PZP nehrozí, ale v dnešných ťažkých časoch je možné čokoľvek. My vždy robíme maximum pre čo najlepšie ceny pre všetkých vodičov, ktorí sa na nás obrátia. Aj tento rok sa usilujeme o to, aby sme vám dokázali poskytnúť najnižšie ceny na trhu.

Vďaka nášmu fungovaniu online a exkluzívnym zmluvám s poisťovňami, dokážeme zraziť ceny PZP poriadne nadol. Nielen v porovnaní s konkurenciou, ale aj s poisťovňami samotnými. Porovnajte si, koľko dnes platíte za PZP s našou ponukou. Pretože naozaj nie je dôvod platiť viac, ako musíte.

Koľko ušetríte na povinnom zmluvnom poistení?

infografika pre porovnanie cien povinného zmluvného poistenia

Porovnanie cien

V našej online kalkulačke si jednoducho spočítate, za koľko konkrétne poisťovne ponúkajú PZP práve pre vaše auto.


Cena sa odvíja od:


 • objemu motora,
 • výkonu,
 • veku vozidla,
 • iných faktorov.


Povinné zmluvné poistenie

stars
sk
 • Jednoducho a rýchlo do 2 minút

 • Zelená karta ihneď

 • Úspora až 50 %


 • pohár whisky a kľúče od auta na stole
  29. februára 2024|Lívia Ovcarčíková
  Alkohol za volantom doma a v zahraničí: Aké sú limity a pokuty?

  Na Slovensku sa uplatňuje nulová toleranciu alkoholu za volantom. Ak nafúkate viac ako jedno promile, dopúšťate sa trestného činu, pri ktorom vám okrem odobratia vodičáku hrozí aj odňatie slobody. Existujú však krajiny, kde sa nejaké to pivko alebo pohár vína toleruje. Aké limity a pokuty sú v jednotlivých krajinách?

 • biele auto na ceste bez EČV
  22. januára 2024|Lívia Ovcarčíková
  Zrušenie PZP pri predaji vozidla

  Predávate auto, ale stále máte platné povinné zmluvné poistenie? Čo by ste mali urobiť, ak do konca poistného obdobia ostáva ešte pár mesiacov? Dostanete zaplatené peniaze späť? Zisťovali sme odpovede za vás.

 • 24. novembra 2023|Martina Pisarčíková
  PZP: Ako funguje pripoistenie v prípade zrážky so zverou?

  Stret so zverou je nepríjemná udalosť, ktorej sa v mnohých prípadoch nedá vyhnúť. Riziko sa zvyšuje najmä s príchodom zimných mesiacov, ale to neznamená, že srnka alebo zajac nemôžu skočiť do cesty aj počas jari alebo leta. Slovenské poisťovne poskytujú vodičom pripoistenie na zrážku so zverou, ktoré prináša viaceré výhody. Aké sú to výhody a koľko takáto služba stojí?

 • 11. septembra 2023|Lívia Ovcarčíková
  Stret so zverou: Ako postupovať?

  Zrážka so zverou môže byť veľmi nebezpečná. Lesná zver často končí mŕtva alebo ťažko zranená, auto značne poškodené. Existuje tiež vysoké riziko poškodenia života a zdravia cestujúcich. Niekedy sa však kolízii s divou zverou jednoducho nevyhnete. Viete, ako by ste mali po takejto udalosti postupovať?

 • Muž stojí pri svojom aute
  02. septembra 2023|Martina Pisarčíková
  Čo robiť ako prvé pri poruche auta na ceste?

  Všimli ste si nejaké symboly poruchy auta, počujete divné zvuky alebo sa vám zdá, že sa auto správa inak? S veľkou pravdepodobnosťou budete musieť riešiť jeho poruchu. Najčastejšie ide o problémy s brzdovým systémom, opotrebovanými tlmičmi, batériou. To, ako budete postupovať v prípade poruchy auta, závisí od toho, či sa nachádzate na bežnej ceste alebo na diaľnici.

 • zver na ceste
  18. augusta 2023|Daniel Výcha
  Ako najúčinnejšie riešiť stret auta so zverou

  Ani ten najlepší vodič, ani najúčinnejší bezpečnostný systém často nedokážu zabrániť stretu automobilu so zverou. Nečakané vybehnutie zveri priamo pod kolesá auta končí neodvratne: na jednej strane smrťou zvieraťa, na druhej strane často rozsiahlym poškodením auta. Ako teda postupovať, ak príde k tejto „nezavinenej“ udalosti?

 • povinne-ruceni-motorka
  11. júla 2023|Lívia Ovcarčíková
  Najlepšie PZP na motorku: Ako si vybrať?

  Rovnako ako pre automobil, aj pre motocykel potrebujete povinné zmluvné poistenie. Ak vlastníte motorku, platné poistenie musíte mať uzatvorené ešte predtým, ako s ňou vyrazíte na cesty. Zákon sa vzťahuje na všetky druhy motocyklov bez výnimky - od malej babety až po Harley-Davidson.

 • 08. júla 2023|Martina Pisarčíková
  12 najčastejších chýb mladých vodičov

  Mladí vodiči sú stále rizikovou skupinou na cestách, pretože šoférovanie vyžaduje značné zručnosti. Tieto zručnosti však nie je možné získať zo dňa na deň ani za pár dní v autoškole. Preto musia mladí vodiči často platiť vyššiu sumu za povinné zmluvné poistenie, keď si ho uzatvárajú. Avšak aj mladý vodič môže preukázať, že dokáže jazdiť bez nehôd už v prvom roku, a tým výrazne znížiť svoju platbu za poistné.

 • motorkár sediaci na svojej motorke
  26. júna 2023|Martina Pisarčíková
  Dovolenka na motorke: Na čo si dať pozor?

  S vetrom vo vlasoch je dovolenka jednoducho krajšia. Prežijete skvelé okamihy plné dokonalého adrenalínu a navyše objavíte aj kus sveta. Jazda na motorke je dobrodružstvo, zážitok, niečo, čo treba zažiť, ale so všetkou opatrnosťou.

 • motocykel a motorkár na ceste
  20. júna 2023|Daniel Výcha
  Povinná STK na motorku

  Majitelia motocyklov majú tiež povinnosť absolvovať STK. Ak máte teda doma automobil a k tomu motorku, čaká vás nie jedna STK, ale rovno viacero. Dá sa povedať, že všetko, čo má svoju poznávaciu značku, musí sa hlásiť na stanici technickej kontroly.