Porovnanie cien PZP

Doteraz sme pomohli ušetriť viac ako 250 000 vodičom. Využite aj vy PZP porovnanie a uzatvorte najvýhodnejšie poistenie auta online.


Jednoducho porovnávajte online

Cestovné poistenie
Spočítať cenu >
Povinné zmluvné poistenie
Spočítať cenu >
Havarijné poistenie
Spočítať cenu >

Okamžité porovnanie cien povinného zmluvného poistenia

Čo je povinné, jednoducho musíme. Vy však môžete vyskúšať naše porovnanie cien povinného zmluvného poistenia zodpovednosti za škody spôsobené prevádzkou motorového vozidla.

Porovnanie cien – povinné zmluvné poistenie


Zadarmo, za pár sekúnd na jednom mieste získate porovnanie stoviek poistných produktov. Postačí iba zadať informácie o svojom vozidle a o sebe ako vodičovi. 

Porovnanie je prehľadné, nájdete v ňom nielen informácie o cene PZP, ale mnoho ďalších dôležitých informácií o porovnávaných produktoch.

Prečo sme lacnejší? Pretože sme online

Naše  ceny sú dokonca ešte nižšie, ako keby ste si PZP dohodli priamo v poisťovni, osobne v pobočke. S poisťovňami totiž intenzívne spolupracujeme a máme s nimi dohodnuté výhodné podmienky a zľavy. Najmä vďaka tomu, že im pomáhame uzavrieť veľké množstvo zmlúv.

Darí sa nám to aj preto, že sme rýchli, prehľadní, a všetko vybavíme online

Nemáme kamenné pobočky s patričnými nákladmi. Máme pohodlný a užívateľsky komfortný spôsob  uzatvorenia PZP. A keď to všetko zrátame, výsledkom sú skvelé ceny. Fungujeme pohotovo, ekologicky a pomáhame tisíckam vodičov ušetriť na PZP.     

Uzatvorenie PZP je veľmi ľahké

Ak si po porovnaní z našej ponuky vyberiete, máte dve možnosti:


 • Môžete jednoducho dokončiť celý proces poistenia online, cez počítač. Poradí si s tým naozaj každý a za pár minút už môžete mať v e-maili svoju zmluvu a zelenú kartu. 


 • Ak sa potrebujete o PZP porozprávať, zavoláme vám a pomôžeme cez telefón poistenie dokončiť. Naši špecialisti v callcentrách denne pomáhajú stovkám záujemcov o PZP.


Ak zadáte tieto pre poisťovne podstatné a rozhodujúce informácie, ponúkneme vám prehľadné porovnanie cien. Vy si jednoducho môžete vybrať to PZP, ktoré je pre vás naozaj najvýhodnejšie. 

Porovnanie cien nielen pre povinné zmluvné poistenie

Už roky okrem porovnania PZP a havarijného poistenia ponúkame aj porovnanie ďalších poistných produktov. Vyberte si z našej ponuky najvýhodnejšie cestovné poistenie, poistenie domácnosti, majetku alebo dôchodkové pripoistenie a opäť ušetríte.

Na výpočet sú okrem parametrov vášho auta dôležité aj vaše „vodičské parametre“. Najmä vek, ale aj miesto bydliska alebo počet mesiacov, ktoré máte odjazdené bez nehody.


Rôzne poisťovne pritom prikladajú iným faktorom inú mieru dôležitosti. Všeobecne však preferujú a aj zvýhodňujú starších vodičov, ktorí by mali byť skúsenejší. Alebo vodičov, ktorí bývajú a majú prihlásené vozidlo v menších obciach, kde je nižšia pravdepodobnosť dopravnej nehody ako v meste.

Zdražovanie povinného zmluvného poistenia?

Vraj nám v najbližšom období zdražovanie PZP nehrozí, ale v dnešných ťažkých časoch je možné čokoľvek. My vždy robíme maximum pre čo najlepšie ceny pre všetkých vodičov, ktorí sa na nás obrátia. Aj tento rok sa usilujeme o to, aby sme vám dokázali poskytnúť najnižšie ceny na trhu.

Vďaka nášmu fungovaniu online a exkluzívnym zmluvám s poisťovňami, dokážeme zraziť ceny PZP poriadne nadol. Nielen v porovnaní s konkurenciou, ale aj s poisťovňami samotnými. Porovnajte si, koľko dnes platíte za PZP s našou ponukou. Pretože naozaj nie je dôvod platiť viac, ako musíte.

Koľko ušetríte na povinnom zmluvnom poistení?

infografika pre porovnanie cien povinného zmluvného poistenia

Porovnanie cien

V našej online kalkulačke si jednoducho spočítate, za koľko konkrétne poisťovne ponúkajú PZP práve pre vaše auto.


Cena sa odvíja od:


 • objemu motora,
 • výkonu,
 • veku vozidla,
 • iných faktorov.


Povinné zmluvné poistenie

stars
sk
 • Jednoducho a rýchlo do 2 minút

 • Zelená karta ihneď

 • Úspora až 50 %


 • 24. novembra 2023|Martina Pisarčíková
  PZP: Ako funguje pripoistenie v prípade zrážky so zverou?

  Stret so zverou je nepríjemná udalosť, ktorej sa v mnohých prípadoch nedá vyhnúť. Riziko sa zvyšuje najmä s príchodom zimných mesiacov, ale to neznamená, že srnka alebo zajac nemôžu skočiť do cesty aj počas jari alebo leta. Slovenské poisťovne poskytujú vodičom pripoistenie na zrážku so zverou, ktoré prináša viaceré výhody. Aké sú to výhody a koľko takáto služba stojí?

 • biele auto na ceste
  16. novembra 2023|Lívia Ovcarčíková
  Ako zmeniť poisťovňu PZP?

  Uzavretie PZP je síce povinné, ale v prípade, že vám nevyhovuje cena poistného alebo nie ste spokojný s riešením škodovej udalosti poisťovňou, na zmenu poisťovne máte, samozrejme, právo. Tento krok však nemôžete urobiť kedykoľvek. Pri prechode do inej poisťovne musíte dodržať určité pravidlá a predovšetkým termíny. Aké? To vám prezradíme v nasledujúcich riadkoch.

 • ridicI
  05. novembra 2023|Lívia Ovcarčíková
  Na dovolenku služobným autom: Na čo si dať pozor?

  Možnosť využívať služobné auto na súkromné účely patrí dnes rozhodne medzi najobľúbenejšie benefity poskytovaných zamestnancom. Ak vám ju zamestnávateľ ponúkol, rátajte s tým, že s touto výhodou sa spája aj prebratie čiastočnej zodpovednosti za firemné vozidlo. Dá sa táto zodpovednosť nejakým spôsobom poistiť? A akým spôsobom môžete riešiť menej bežné situácie, ako sú napríklad dovolenky?

 • žena jazdiaca na čiernej elektrokolobežke
  30. októbra 2023|Lívia Ovcarčíková
  PZP pre elektrokolobežky: Povinné poistenie (pravdepodobne) už od januára 2024

  E-kolobežky a e-bicykle zažívajú ozajstný boom. Ich počet na cestách neustále rastie. Stále častejšie sa preto hovorí o potrebe PZP pre tieto prostriedky. Aj na Slovensku sa pripravuje novela zákona o PZP, podľa ktorého sa bude povinné zákonné poistenie vzťahovať na elektrokolobežky a segwaye spĺňajúce určité parametre. Zákon by mal začať platiť od 1. januára 2024.

 • zimne-pneumatiky
  27. októbra 2023|Martina Pisarčíková
  Povinné zimné pneumatiky od 15. novembra do 31. marca

  Povinnosť prezuť vozidlo na zimné pneumatiky v Slovenskej republike ukladá zákon a trvá od 15. novembra do 31. marca. Platí to najmä v prípade, ak je na vozovke súvislá vrstva snehu, ľadu alebo námrazy.

 • Plácnutie rukou ako znak dohody pri kúpe auta z druhej ruky
  25. októbra 2023|Lívia Ovcarčíková
  Ako kúpiť ojazdené auto? Postup krok za krokom

  Nový automobil stráca v prvom roku až tretinu svojej hodnoty. Z finančného hľadiska môže byť preto výhodnejšie kúpiť si ojazdené auto. Aj staršie autá totiž dokážu poskytnúť dostatočne kvalitný úžitok, musíte si však vybrať správne. Na čo by ste si mali dávať pozor, ak kupujete auto z druhej ruky?

 • cestovni-pojisteni-usa
  21. októbra 2023|Lívia Ovcarčíková
  Cestovanie do USA: Čo vybaviť pred cestou?

  Severná Amerika, predovšetkým Spojené štáty americké, je snom mnohých cestovateľov. Táto krajina je plná nádherných miest, ktoré sa rozhodne oplatí navštíviť. Keď zoženiete lacnú letenku, čo v dnešnej dobe nie je problém, cestovateľský sen sa rýchlo môže stať skutočnosťou. Viete však, na čo by ste pred cestou určite nemali zabudnúť?

 • Žena trhá papier - zmluvu
  19. októbra 2023|Lívia Ovcarčíková
  Výpoveď poistnej zmluvy: Ako na to?

  Stalo sa vám, že ste uzatvorili poistenie, a po čase ste zistili, že nie je výhodné? Neplaťte za niečo, čo vám nevyhovuje. V nasledujúcich riadkoch sme pre vás pripravili návod, ako napísať výpoveď poistnej zmluvy. Prezradíme vám aj zákonné dôvody, ktoré vás oprávňujú tento krok urobiť a podrobnejšie sa zastavíme pri výpovedi PZP.

 • padajúci dážď a turistka
  15. októbra 2023|Lívia Ovcarčíková
  Vyhnite sa obdobiu dažďov: Kedy a kam necestovať?

  Dovolenka v exotike je lákavá. Zatiaľ čo u nás vládne upršaná jeseň či zasnežená zima, v exotických krajinách si môžeme užiť horúce slnečné lúče. Aj v prevažne slnečných krajinách sa však striedajú obdobia sucha a dažďov. India, Thajsko, Bali, Zanzibar a iné, viete, v ktorých mesiacoch by ste do týchto krajín nemali cestovať?

 • zaparkovaná auta
  08. októbra 2023|Martina Pisarčíková
  Ako meniť havarijnú poistku v závislosti od veku vozidla

  Havarijné poistenie síce nie je zo zákona povinné, no majiteľom nových vozidiel dokáže v mnohom pomôcť. Kryje škody na ich zdraví a majetku, čím efektívne chráni ich peňaženky. Podľa mnohých odborníkov sa oplatí aspoň do veku 10 rokov, no v niektorých prípadoch ho môžete mať aj dlhšie. Ako meniť havarijné poistenie v závislosti od veku vozidla a na čo všetko pri tom myslieť?