0850 100 101
Po-Pia: 09:00-17:00

Porovnajte ponuku jednotlivých poisťovní
a vyberte si najvýhodnejšiu

Cestovné poistenie do Londýna

Londýn je hlavné mesto Spojeného kráľovstva Anglicka a Severného Írska. Nájdeme ho na brehoch rieky Temže, okolo ktorej sa mesto vyvíja a rastie už dve tisícročia od dôb ríše Rímskej. Londýn je tiež populárnym európskym mestom, ktoré ročne navštívi tisíce turistov z celého sveta, bažiacich po poznaní a zábave.


Londýn uspokojí záujmy každého turistu, ktorý ho navštívi. Londýn je rovnako ako veľa európskych miest zmesou rôznych kultúr, ktoré sa prejavujú v obchodoch, hudbe, kuchyni atď. Na svoje si prídu milovníci histórie, kultúry a zábavy. K dispozícii sú tu galérie, múze a veľkolepé historické pamiatky ako je Westminsterský palác, Tower alebo záhrady Kew. Zaujíma Vás nočný život a zábava? Londýn Vám ponúka takmer 4 000 krčiem, barov a reštaurácií. Pre zaujímavosť sa jedná o 9% krčiem v celom Spojenom kráľovstve. Ideálnymi miestami na nákupy je Oxford Street, kde nájdete desiatky obchodov a obchodíkov.


Najlacnejšie cestovné poistenie do Londýna

Londýn sa nachádza mimo územia Slovenska a preto nezabudnite na cestovné poistenie, ktoré Vás ochráni pred finančnými dôsledkami možných úrazov a chorôb.  Ako iste viete, ošetrenie a liečba v zahraničí je veľmi drahá. Cestovné poistenie Vás vyjde na pár korún denne.

V prípade záujmu o širšiu poistnú ochranu si navyše môžete vybrať z rôznych variant poistení a ponuky pripoistení – úraz, strata a krádež batožiny, storno zájazdu alebo poistenie zodpovednosti. Samozrejmou súčasťou sú aj asistenčné služby.