Porovnajte ponuku jednotlivých poisťovní
a vyberte si najvýhodnejšiu

Union poisťovňa

Union poisťovňa

História Union poisťovne

Union poisťovňa, a.s. vznikla už v roku 1992. Je preto jednou z najskúsenejších poisťovní pôsobiacich na slovenskom poistnom trhu.

Vstup holandskej skupiny Eureko do Union poisťovne

V roku 1997 do Union poisťovne majetkovo vstúpila holandská poisťovacia skupina Eureko B.V. a Union poisťovňa sa stala dcérskou spoločnosťou tejto skupiny. Vstup holandskej poisťovacej skupiny Eureko do Union poisťovne priniesol rozsiahle skúsenosti a know-how z viacerých vyspelých krajín Európy.

Skupina Eureko na Slovensku

Do holandskej poisťovacej skupiny Eureko patrí okrem univerzálnej Union poisťovne poskytujúcej životné a neživotné poistenie aj Union zdravotná poisťovňa, a.s., ktorá činnosť skupiny Eureko na Slovensku dopĺňa o verejné aj súkromné zdravotné poistenie. Union poisťovňa a Union zdravotná poisťovňa navzájom pri predaji vlastných produktov už od začiatku úzko spolupracujú a zvyšujú tak spokojnosť vlastných klientov.

Union poisťovňa na Slovensku

Proaktivitou, inováciou, zabezpečovaním kvality a prevenciou poskytuje Union poisťovňa svojim klientom unikátne poistné produkty a služby. K najznámejším produktom patrí cestovné poistenie, ktoré sa dá už od roku 2007 uzatvoriť aj cez SMS, horské poistenie, poistenie majetku občanov alebo firiem. Od roku 2009 je to aj inovatívne povinné zmluvné poistenie (PZP) automobilov.

PZP porovnanie

Kontakty Union