Cestovné poistenie do Ríma

Hlavným mestom Talianska je preslávené mesto Rím, ktoré taktiež patrí k významným svetovým  metropoliam. Leží na brehoch rieky Tibery a jeho založenie je datované až do doby 10. a 8. storočia pred n. l. Rím je obľúbený pre svoju nezabudnuteľnú atmosféru, symbolizujú ho romantické uličky, pravá talianska pizza, temperamentní vodiči, kaviarne, reštaurácie, slávne historické budovy a pamiatky, ale i moderné ulice s luxusnými obchodmi a butikmi.

Spočítať
ceny

Práve historické pamiatky lákajú k návšteve Ríma bez počet turistov. Medzi tie najznámejšia patria Rímske koloseum, Bazilika sv. Petra, Pantheon, Španielske schody, Piazza Navona, Fontána di Trevi a veľa ďalších. V strede Ríma sa nachádza tiež samostatný štát Vatikán, ktorý je zároveň najmenším štátom na svete.


Najlacnejšie cestovné poistenie do Ríma

Turisti milujú Taliansko a každoročne navštívi Taliansko a jeho hlavné mesto Rím aj stovky slovenských turistov. Pri príprave na dovolenku do Talianska by ste nemali zabúdať tiež na cestovné poistenie, ktoré Vám poskytne väčší pocit bezpečia a finančné istoty v prípade nečakaných udalostí. Cestovné poistenie sa vzťahuje predovšetkým na choroby a úrazy, ktoré sa bohužiaľ nevyhýbajú ani obľúbeným letným dovolenkám

S cestovným poistením budete mať zaistenú úhradu ošetrenia a liečby v prípade náhleho ochorenia alebo úrazu. Z poistenia je vždy hradené ošetrenie, lieky, hospitalizácia, prevozy a repatriácia. Základné poistenie je možné ďalej rozšíriť o poistenie úrazu, storna zájazdu, poistenie batožiny a poistenie zodpovednosti. Samozrejmosťou sú asistenčné služby.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením