Nájdite si najlacnejšie cestovné poistenie

Najlacnejšie cestovné poistenie v dnešnej dobe nájdete, ako inak, na internete. Časy, kedy ste museli chodiť od jednej poisťovne k druhej, žiadať si informácie a prospekty, navzájom porovnávať ponuky a stratiť touto činnosťou celý deň, sú už veľmi dávno za nami. Dokonca aj vyhľadávanie informácii na webových stránkach samotných poisťovní je už dávno prekonané. Najlacnejšie cestovné poistenie získate najrýchlejšie a najpresnejšie pomocou online kalkulačky, ktorá na základe vami zadaných informácii zobrazí ponuky šité na mieru.

Dopátrať sa k najlacnejšiemu cestovnému poisteniu by bez takéhoto online porovnania mohla byť celkom fuška. Poisťovní je na Slovensku mnoho a každá z nich ma nastavené podmienky poistenia odlišne. Tie závisia nielen od cieľovej destinácie poistenca a dĺžky trvania vycestovania, ale aj od účelu cesty. Všetky tieto (a ešte ďalšie) údaje do online porovnania zadáte. V zobrazených výsledkoch ihneď zbadáte najlacnejšie cestovné poistenie. Nezabudnite si ale preštudovať údaje o poistenie. Niekedy pre vás nemusia byť to najlacnejšie poistenie aj najvýhodnejšie poistenie.


Celý proces je maximálne bezpečný

Získať najlacnejšie cestovné poistenie v ponuke už teda nie je otázkou šikovnosti, malo by to byť skôr samozrejmosťou. Všetko, čo na to potrebujete, je poskytnúť konkrétne údaje. Najprv údaje potrebné k vyhľadaniu relevantných ponúk, pri prípadnom uzatváraní poistenia aj vaše osobné údaje. Ak ste stará škola a necítite sa komfortne pri vypisovaní svojich osobných údajov na internet, len pokojne. Všetko je maximálne bezpečné a vaše osobné údaje budú použité iba pre potreby poisťovne a v súlade s platnými právnymi normami.

Ak dôverujete viac mobilnej komunikácii, môžete využiť možnosť uzatvorenia krátkodobého cestovného poistenia prostredníctvom SMS správy. Riskujete však, že neuzavriete to najlacnejšie cestovné poistenie. SMS poistenie totiž poskytujú len dve poisťovne – Allianz a Union. Naopak, online poistenie je už dnes bežnou a obľúbenou službou a poskytujú ju všetky poisťovne.Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 3