Cestovné poistenie do Zürichu

Zürich je český názov pre najväčšie mesto Švajčiarska, ktoré je zároveň hlavným mestom rovnomenného kantónu.  Slovo “Zürich” vzniklo pravdepodobne odvodením z keltského slova „dur“, čo znamená voda. Zürich sa nachádza na severe Švajčiarska na brehu Zürišského jazera.

Spočítať
ceny

V Zürichu sa nachádza krásne historické centrum. Najstaršou pamiatkou je Lindenhof, miesto, kde sa nachádzalo pôvodné sídlisko. Dnes sa tu nachádza park z 18. Storočia. Z mestského opevnenia zostala do dnešných čias len vodná priekopa Schanzengraben, niektoré bašty a časti hradobnej steny. Dominantou mesta je Fraumünster z 9. storočia. Za návštevu stojí Švajčiarske zemské múzeum, kde sa nachádzajú veľmi zaujímavé expozície. V Zürichu tiež nájdeme známe divadlá Opernhaus a Schauspielhaus.


Najlacnejšie cestovné poistenie do Zürichu

Švajčiarsko je veľmi krásna krajina, zároveň je tiež veľmi drahá. Určite by ste tu nechceli platiť lekárske ošetrenie alebo dokonca pobyt v nemocnici. Preto si nikdy nezabudnite uzavrieť cestovné poistenie, ktoré Vám potrebnú finančnú istotu poskytne za pár korún denne. Vďaka cestovnému poisteniu máte zaistenú zodpovedajúcu lekársku starostlivosť bez toho, aby ste museli z vlastného vrecka uhradiť jedinú korunu.

Ponuku na aktuálne cestovné poistenie nájdete na stránkach www.superpoistenie.sk. Na týchto stránkach si môžete behom pár minút porovnať ponuky na cestovné poistenie od viacerých poisťovní. Ľahko tak zistíte, ktorá z porovnávaných poisťovní Vám ponúka kvalitné cestovné poistenie za najlepšiu cenu. Nezabudnite tiež na možno pripoistení a poistite si úraz, stratu batožiny či storno zájazdu.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením