Cestovné poistenie na Zakynthos

Jedným z najkrajších gréckych ostrovov je údajne ostrov Zakynthos, ktorý je tiež tretím najväčším ostrovom v Iónskom mori. Zakynthos je na rozdiel od zbytku Grécka stále zeleným a rozkvitnutým ostrovom a miestni obyvatelia sú vyhlásení pestovaním voňavých bylín a eukalyptu. Aj preto sa nazýva Zakynthos “Ostrovom vôní”.

Spočítať
ceny

Zakynthos je prevažne hornatý a lesnatý, ale nachádzajú sa tu aj nížiny a úrodné vinice, olivovníky a citrusové háje. Teploty sú veľmi priaznivé a v lete sa pohybujú okolo 35°C. Pieskové a kamienkové pláže sú veľmi rozmanité a často ich tvoria jaskyne, útesy a ostrovčeky v okolí pobrežia. Hlavnou atrakciou ostrova sú morské korytnačky, dorastajúce veľkosti 1 m a vážia neuveriteľných 80 až 150 kg. V období ich liahnutia sú podmienky kúpania obmedzené.

Na Zakynthose sa nachádza rada populárnych letovísk. Veľmi obľúbené je Laganas, Alykes a Tsililvi, ktoré sa vyznačujú rušným denným i nočným životom. Ak máte radi skôr pokojnejšiu atmosféru, potom sú ideálnymi letoviskami romantické dedinky Amoudi, Vassilikos alebo Tragaki.


Najlacnejšie cestovné poistenie na Zakynthos

Plánujete už teraz letnú dovolenku a Vašou voľbou je grécky ostrov Zakynthos? Potom sa máte určite na čo tešiť a až budete baliť, nezabudnite tiež na cestovné poistenie, ktoré Vám poskytne pocit väčšej istoty a finančného zabezpečenia pre najrôznejšie prípady. Nie je potreba sa hneď obávať úrazov alebo chorôb, stačí iba ošetrenie boľavého zuba a cestovné poistenie oceníte. Lekárska starostlivosť je v zahraničí naozaj drahá

Naproti tomu Vás cestovné poistenie, uzavreté na stránkach Superpoistenie.sk, príde len na pár eur.  V prípade potreby za Vás poisťovňa uhradí všetku lekársku starostlivosť a nutné náklady s ňou súvisiace. Poistenie sa teda vzťahuje na lieky, hospitalizáciu, prevozy alebo repatriáciu. Pre väčšiu a širšiu poistnú ochranu si môžete zjednať radu doplnkových pripoistení (napr. úrazu, storna zájazdu alebo cestovných batožín).

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením