Cestovné poistenie do Varšavy

Varšava je hlavné mesto Poľska, jedného z našich najbližších susedov. Centrum Varšavy bolo v roku 1980 zaradené medzi pamiatky zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO.

Spočítať
ceny

Hlavným turistickým lákadlom je pochopiteľne historická časť mesta, ktorá sa nazýva Staré mesto. Nachádza sa tu kráľovský hrad (Krolewski), budovaný už od 13. storočia. Kráľovský hrad je stále sídlom poľskej vlády a kráľa. Uprostred Starého mesta stojí Staromestské námestie s pomníkom v podobe fontány s morskou vílou, ktorá je symbolom mesta.

Medzi ďalšie významné budovy patrí palác Wilanów, ktorý je tiež kráľovským sídlom a Lazienki palác alebo “Palác na vode”. Okrem historických budov nájdete vo Varšave tiež veľa kaviarní, reštaurácií, galérií a múzeí. Samotné mesto ponúka mnoho krásnych uličiek, ktoré lákajú k romantickým prechádzkam a posedeniam.


Najlacnejšie cestovné poistenie do Varšavy

Poľsko je Slováky výdatne navštevované a hlavným lákadlom je práve krásne mesto Varšava a aj napriek tomu, že je Poľsko našim blízkym susedom by sme si mali uvedomiť, že je to zahraničie a naše bežné zdravotné poistenie nám moc nepomôže. Je síce pravda, že v európskych krajinách je rešpektovaný preukaz poistenca, ale všetky platby za Vás poisťovňa neuhradí.

Preto je oveľa istejšie mať zjednané cestovné poistenie, ktoré Vám poskytne odpovedajúcu finančnú ochranu na všetkých Vašich cestách. Cestovné poistenie stojí len pár korún na jeden deň, ale pritom získate kompletnú úhradu liečby a ošetrení, keď ju budete v zahraničí potrebovať. Navyše si môžete pripoistiť úraz, batožinu, storno zájazdu a ďalšie. Cestovné poistenie si môžete jednoducho zjednať na na www.superpoistenie.sk.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením