Cestovné poistenie do Valencie

Premýšľate nad tým, ktoré španielske mesto patrí k najzaujímavejším? Jedným z “top” španielskych miest je určite Valencia, ktorá je zároveň tretím najväčším mestom Španielska. Leží na pobreží Costa del Azahar, čo je asi 3 hodiny cesty na východ od Madridu. Žije tu na 1,6 miliónov obyvateľov a mesto sa môže pochváliť dlhoročnou históriou.

Spočítať
ceny

Vďaka svojej polohe je Valencia ideálnym miestom na trávenie dovolenky v príjemných teplotných podmienkach. Letá sú tu suché a horúce, zimy veľmi mierne. Nie je tu toľko historických pamiatok ako napríklad v Madride a Barcelone, ale Valencia sa vyznačuje tým, že sa tu neustále niečo deje. Typické sú najrôznejšie slávnosti a festivaly, z ktorých najznámejší je Fallas Festival.

Valencia je tiež symbolom moderného umenia. Nachádza sa tu postmoderný komplex “Mesto umenia a vedy” od architekta Santiaga Calatravy, ktoré je dokazom, že i moderné umenie môže byť skutočne fascinujúce. Z historických pamiatok by sme nemali zabudnúť spomenúť stredoveké hradby a kostoly Santa Catalina a Micalet. Pre Valenciu je tiež typický pokrm paella, čo je špecialita z ryže a kuracieho, zajačieho alebo rybieho mäsa. Nezabudnite ju na svojej návšteve Valencie ochutnať.


Porovnanie cestovného poistenia on-line do Valencie

Chcete si svoju návštevu Valencie naozaj užiť? Potom si nezabudnite „pribaliť“ cestovné poistenie. Veľa ľudí si stále myslí, že si vystačí s európskym preukazom poistenca. To však nie je celkom pravda, s európskym preukazom máte nárok na lekársku starostlivosť len v štátnych zariadeniach a navyše musia pacienti uhradiť vysokú spoluúčasť. Komerčné cestovné poistenie Vám však zaistí starostlivosť kdekoľvek a bez vlastných nákladov.

Poisťovňa za Vás v prípade ochorenia alebo úrazu uhradí všetko, čo súvisí s liečbou. To znamená lieky, hospitalizáciu, prevozy a všetko ďalšie. K cestovnému poisteniu si môžete navyše zjednať ďalšie doplnkové pripoistenia, ktoré Vašu poistnú ochranu zvýšia a rozšíria a to všetko za pár eur oproti stovkám, pokiaľ by ste si museli platiť liečbu zo svojho vrecka. Najvýhodnejšiu ponuku cestovného poistenia a možnosť on-line porovnania nájdete na www.superpoistenie.sk.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením