Cestovné poistenie do Toskánska

V strednom Taliansku blízko Tyrhénskeho mora leží pôvabný región Toskánsko, ktorý sa vyznačuje priaznivými klimatickými podmienkami a krásnou prírodou. Toskánsko je rozdelené do 10 provincií: Arezzo, Florencie, Grosseto, Livorno, Lucca, Massa Carrara, Pisa, Pistoia, Prato a Siena.

Spočítať
ceny

Práve príroda je hlavným lákadlom, ktoré sem priláka tisíce turistov ročne. Príroda je skutočne rozmanitá a nájdete tu predovšetkým kopcovitú krajinu. Na východe a severe sa nachádzajú Apeniny a na severozápade Apuánske Alpy. Opakom hor je toskánske pobrežie a pieskové pláže, ktoré omýva priezračné more s pozvoľným zostupom. Toskánsko má členité pobrežie s romantickými zátokami. Preslávené sú rovnako tunajšie rozsiahle vinice a olivové háje.

Okrem prírody sa Toskánsko može pochváliť bohatou históriou. Nenachádzajú sa tu však veľké mestá, ale skôr malebné dedinky, v ktorých môžete obdivovať tradičné farebné domčeky, úzke uličky a cestičky, vedúce k dedinským usadlostiam a statkom na kopcoch. Navštíviť môžete stredoveké náhorné mestečká, ktoré sa veľmi často dochovali v pôvodnom stave.


Najlacnejšie cestovné poistenie do Toskánska

Plánujete dovolenku v Toskánsku? Potom nezabúdajte na cestovné poistenie, s ktorým bude Vaše cestovanie po romantickom Toskánsku skutočne bezpečne. Ponuku výhodného poistenia nájdete na stránkach Superpoistenie.sk. K čomu je vlastne cestovné poistenie vhodné, keď máte európsky preukaz poistenca?

S európskym preukazom poistenca máte nárok na štandardnú lekársku starostlivosť v štátnych zariadeniach, za ktorú však zaplatíte vysokú spoluúčasť. To sa Vám s komerčným cestovným poistením nemôže stať a poisťovňa za Vás zaplatí celú lekársku starostlivosť vrátane všetkých nutných nákladov (lieky, hospitalizácia, prevozy, operácie atď.) do posledného eura. Pritom cestovné poistenie stojí len pár eur na deň, o čom sa presvedčíte sami na www.superpoistenie.sk.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením