Cestovné poistenie do Tokia

Tokio je hlavným mestom Japonska a leží na ostrove Honšú. Patrí k najväčším moderným svetových veľkomestám. Práve tu sa nachádzajú všetky dôležité štátne a vládne orgány, ministerstvá, sídla nadnárodných firiem a korporácií, univerzity a tiež tie najlepšie divadlá, múzea i historické pamiatky a stavby.

Spočítať
ceny

Samotné mesto je rozdelené do jednotlivých štvrtí, napríklad Marunouči, Kasumigaseki, Čuo-Ku a ďalšie. Každá z nich je niečím typická a výnimočná. Mesto obýva 12 miliónov obyvateľov a je aj prispôsobené takémuto množstvu ľudí. Medzi hlavné turistické zaujímavosti patrí napríklad budhistický chrám Sensodži a za návštevu stojí aj park Hibija Hibija, kde se mimo iné nachádza koncertná sála a knihovňa. Tiež sa tu konajú rožné slávnosti (napríklad Slávnosť ohňov).


Najlacnejšie cestovné poistenie do Tokia

Japonsko je vyhľadávanou turistickou destináciou aj pre tých najnáročnejších turistov. Pri balení a prípravách na dovolenku do Tokia však nikdy nezabúdajte na kvalitné cestovné poistenie, ktoré Vám zaručí dostatočnú finančnú podporu Vášho zdravia i majetku. Stručne povedané sa jedná o poistenie, z ktorého je hradená liečba a ošetrenie, vrátane ďalších nákladov (lieky, hospitalizácia, prevozy a ďalšie).

Bez cestovného poistenia si musí cestovateľ prípadné ošetrenie zaplatiť z vlastného vrecka, čo je veľmi drahá záležitosť. Čiastky i za menšie ošetrenie sa pohybujú v stovkách eur a preto je lepšie byť na túto situáciu pripravený. Aktuálnu ponuku cestovného poistenia nájdete na stránkach www.superpoistenie.sk, kde si ľahko porovnáte viacej ponúk za pár minút. Vybranú ponuku si jednoducho objednáte on-line.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením