0850 100 101
Po-Pia: 09:00-17:00

Porovnajte ponuku jednotlivých poisťovní
a vyberte si najvýhodnejšiu

Cestovné poistenie do Štokholmu

Štokholm je hlavné mesto Švédskeho kráľovstva a patrí k najznámejším a najobľúbenejším mestám severnej Európy. Leží na brehu Baltského mora a nachádza sa na 14 ostrovoch, ktoré sú prepojené mostami. Určite Vám to pripomína iné európske mesto a práve preto je Štokholm označovaný ako „Benátky Severu“. Celé mesto je pretkané sieťou mostov a vodných kanálov, ktoré mu dodávajú naozaj romantickú atmosféru.


V Štokholme je možné vidieť zaujímavú historickú a modernú architektúru. Mesto je tvorené starou štvrťou, ktorú reprezentuje Gamla Stan a novou časťou, kde sa nachádza napríklad športová hala Globen. Nájdete tu samozrejme tiež radu divadiel, galérií a múzeí, z ktorých najznámejšie je Vasovo múzeum, kde sa nachádza loď zo 17. storočia. Okrem možností ako stráviť aktívnu dovolenku tu nájdete tiež veľa parkov a pláží, kde je možno nerušene a pokojne posedieť.


Najlacnejšie cestovné poistenie do Štokholmu

Severské krajiny sú veľmi populárne, pretože ich kultúra a podnebie je od tej našej značne odlišná. Nachádzajú sa tu veľké moderné mestá ako je napríklad práve Štokholm, ale i divoká príroda. Či už plánujete mestskú alebo naopak „prírodnú“ dovolenku, potom by ste v žiadnom prípade nemali zabudnúť tiež na kvalitné cestovné poistenie, ktoré si ľahko uzavriete na www.superpoistenie.sk.

Myslíte si, že je cestovné poistenie zbytočné? Potom robíte veľkú chybu. Ako sa hovorí, nešťastie nechodí len po horách. Stačí boľavý zub alebo menší úraz a náklady na ošetrenie a liečbu môžu vyjsť i na stovky eur. Čo potom v prípade vážnejších úrazov alebo choroby. Cestovné poistenie Vám poskytne dostatočnú finančnú ochranu na všetkých Vašich cestách.