Cestovné poistenie do Rimini

Na juhovýchode Pádskej nížiny cca 200 km od Benátok sa nachádza obľúbené prímorské kúpeľné centrum Rimini, ktoré je tiež známe ako Slnečná riviéra. Toto označenie získalo vďaka  20 km dlhým pieskovým plážam. Samotné mesto bývalo dôležitou križovatkou antických ciest a preto je Rimini bohaté aj na zaujímavé historické stavebné pamiatky.

Spočítať
ceny

Práve kúpele, pláže a pamiatky sú najväčším turistickým lákadlom. Pieskové pláže s priezračnou vodou sú dlhé takmer 20 km. Okrem odpočinku je možné prevádzkovať rôzne vodné a plážové športy. Rimini určite ocenia turisti, ktorí majú radi aktívnu a zábavnú dovolenku.

Večer sa mesto premení v rušné miesto. Navštíviť môžete miestne reštaurácie, kde ochutnáte najrôznejšie špeciality. Po dobrej večeri sa môžete pobaviť na miestnych diskotékach a v baroch, ktorých tu existujú desiatky. Presláveným klubom je napríklad Cocorico v Riccione, kam Vás dovezie špeciálny nočný autobus.


Najlacnejšie cestovné poistenie do Rimini

Pred každou dovolenkou je dôležitá príprava, ktorej súčasťou by malo byť tiež uzavretie cestovného poistenia. V európskych krajinách síce platí európsky preukaz poistenca, ale nie je vždy dostačujúci. Liečbu Vám poisťovňa uhradí len v niektorých strediskách a navyše musíte uhradiť často vysokú spoluúčasť. Komerčné poistenie však stojí iba pár korún denne a pritom máte uhradenú kompletnú lekársku starostlivosť.

Súčasťou cestovného poistenia je vždy ošetrenie, liečba, lieky, hospitalizácia, prevozy, repatriácia a asistenčné služby. Ďalej si môžete uzavrieť rôzne typy pripoistení (batožiny, úrazu, storna zájazdu a ďalšie). Ak chcete na cestovnom poistení ušetriť, zjednajte si ho on-line na www.superpoistenie.sk, kde nájdete aktuálnu ponuku poistenia za najlepšie ceny.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením