Cestovné poistenie na Rhodos

Rhodos je jedným z obľúbených gréckych ostrovov, ktorý ročne navštívia tisíce turistov, dychtiacich po „ostrove večného slnka“. Rhodos sa totiž môže pochváliť 300 slnečnými dňami v roku. Okrem toho sa jedná o veľmi pestrý a celoročne rozkvitnutý, úrodný ostrov, ktorý sa okrem priaznivého počasia, krásnej prírody pýši tiež nádhernými pieskovými plážami a priezračne modrým morom.

Spočítať
ceny

Na svoje si prídu všetci cestovatelia, či už sa jedná o aktívnych športovcov, turistov, milovníkov stredovekých pamiatok alebo „plážových povaľačov“. Práve tí by nemali zabudnúť navštíviť Tsambiku – najkrajšiu pláž na ostrove a záliv Kalithea, kde je údajne najkrajšie kúpanie. Západná časť ostrova je vďaka priaznivým poveternostným podmienkam obľúbená hlavne medzi windsurfistami.

Navštíviť tunajšie mestá by mali všetci a to najmä vďaka mnohým antickým stavbách, ktoré tu stoja stovky rokov. Na Rhodose sa nachádza tzv. Rhódsky kolos, jeden zo siedmich divov sveta. Jedná sa o bronzovú sochu, ktorá je vysoká 32 metrov. Najvýznamnejším mestom je hlavné mesto ostrova Rhodos, ktorého dominantou je Staré mesto obohnané stredovekými hradbami. Z ostatných letovísk by sme nemali zabudnúť na Kalthos, Kolymbiu alebo Lindos.


Najlacnejšie cestovné poistenie na Rhodos

Každý cestovateľ miluje pokojné a pohodové cestovanie bez nepríjemných udalostí. Tým však nie je možné vždy zabrániť a práve preto je dôležité cestovné poistenie. Cestovné poistenie dnes ponúkajú všetky české poisťovne, z ktorých  ponúk si ľahko vyberiete tú najvýhodnejšiu na stránkach www.superpoistenie.sk. Ponuky si jednoducho porovnáte on-line a nemusíte obchádzať jednotlivé pobočky.

K čomu je vlastne cestovné poistenie užitočné? S cestovným poistením, ktoré mimochodom stojí denne len pár korún, získate finančnú istotu pre prípady choroby alebo úrazu. Cestovné poistenie kryje lekárske ošetrenie vrátane všetkých nákladov ako sú lieky, prevozy, hospitalizácia, zákroky alebo repatriácia. K základnému balíčku si navyše môžete zjednať ďalšie doplnkové pripoistenia, ktoré Vašu poistnú ochranu zvýšia a rozšíria o ďalšie riziká.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením