Cestovné poistenie do Reykjavíku

Reykjavík je hlavným mestom Islandu a zároveň najsevernejšie položeným hlavným mestom na svete. Patrí medzi mestá, ktoré sa môžu pochváliť veľkým množstvom zelene a neporušenej prírody a to aj napriek tomu, že tu žije 60% obyvateľov Islandu. Vďaka prírodným zdrojom energie patrí Reykjavík k najčistejším mestám vôbec. Celé mesto je vykurované horúcou vodou z podzemia a ani v zime tu preto nezamŕzajú chodníky.

Spočítať
ceny

Aj keď to tak nemusí vypadať, je Reykjavík moderné mesto, v ktorom nechýbajú nové reštaurácie, nákupné centrá, multifunkčné zábavné strediská, luxusné hotely, divadlá a kúpalisko.  Pokiaľ máte radi zábavu a rušný spoločenský život, potom je pre Vás Reykjavík tým pravým. Miestna architektúra je celkom odlišná od tej našej a určite Vás uchváti. Medzi úchvatné zážitky patrí výlet loďou a pozorovanie veľrýb. Najhodnotnejším miestom na pozorovanie týchto úžasných morských tvorov je Húsavík na severe Islandu.


Najlacnejšie cestovné poistenie do Reykjavíku

Island je považovaný za jedno z najkrajších miest na svete. Je miestom, kde turisti svoje putovanie často začínajú. Či už idete na Island za ľahkou turistikou alebo športom, nezabudnite si uzavrieť zodpovedajúce cestovné poistenie, ktorého aktuálnu ponuku a porovnanie ponúkame na stránkach www.superpoistenie.sk.

Pre bežnú turistiku a poznávanie mestského života v Reykjavíku si vystačíte so základným balíčkom. Pokiaľ však plánujete aktívny, či dokonca adrenalínový šport, nezabudnite si zjednať patričné pripoistenie. Zo základného balíčku bývajú adrenalínové športy vybrané a poisťovňa by Vám nevyplatila poistné plnenie. Pripoistiť si môžete tiež svoju batožinu, storno zájazdu a ďalšie.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením