Cestovné poistenie do Provence

Provence je juhovýchodný francúzsky región, ktorý sa nachádza na Azúrovom pobreží a vyznačuje se šumením mora, nádhernými mestami a vôňou levandule. Turisti hovoria o Provence ako o “mieste farieb“, ktoré zostane v pamäti každého návštevníka a vždy sa sem bude chcieť vrátiť.

Spočítať
ceny

Ponuka aktivít je tu skutočne široká, môžete sa prechádzať po tunajších mestách ako je Marseilles, Saint-Tropéz, Nimes, Cannes, Nice alebo Hyéres, ktoré sú dôkazom slávnej minulosti a starobylej kultúry. Provence bola prvou mimo talianskou rímskou kolóniou. Vidieť tu môžete amfiteáter a víťazný oblúk v Orange alebo rímsky akvadukt Pont du Gard. Medzi hlavné prírodné divy patrí pohorie Luberon, Grand Canyon du Verdon alebo Mount Ventoux. Na svoje si prídu aj milovníci mora, ktorých určite uchvátia tunajšie pieskové pláže a priezračná hladina.


Najlacnejšie cestovné poistenie do Provence

Nech už mierite do Provence za morom alebo mestskou turistikou, nikdy nezabúdajte na cestovné poistenie, ktoré bude Vašou finančnou istotou. Nebezpečie a zdravotné riziká striehnu všade a finančné náklady na ošetrenie a liečbu sú v zahraničí vysoké a pohybujú sa v stovkách eur.

Cestovné poistenie kryje všetky tieto rizika a v prípade potreby Vám poisťovňa uhradí liečbu, lieky, prevozy a hospitalizáciu. Buďte na dovolenku naozaj pripravení a zjednajte si výhodné cestovné poistenie, ktorého ponuku nájdete na stránkach www.superpoistenie.sk, kde si ho ľahko porovnáte a zjednáte on-line.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením