Cestovné poistenie na Phuket

Phuket je najväčším thajským ostrovom a nájdete ho v Andamanskom mori. S pevninou je spojený mostom. Vzhľadom k lokalite a nádhernej prírode sa jedná o veľmi drahé letovisko. Phuket je veľmi rozmanitý ostrov, na ktorom môžete vidieť hory, dažďové pralesy, zátoky s pieskovými plážami i kaučukové plantáže. Pláže sa nachádzajú najmä na západnej strane ostrova a prístup do mora je pozvoľný. Ostrov ponúka mnoho možností pre výlety i športové vyžitie.

Spočítať
ceny

Najobľúbenejším letoviskom je Patong Beach, ktoré okrem ideálnych podmienok pre kúpanie a oddych ponúka tiež možnosť ako sa zabaviť v nočných hodinách. Nachádzajú sa tu reštaurácie, bary, diskotéky, nočné kluby i kabarety, kde si každý užije svoje. Je samozrejme nutné počítaš s tým, že je ostrov turisticky veľmi založený a z pôvodného tradičného života sa tu nezachovalo skoro nič.

Veľmi krásnym miestom je mys Promthep, z ktorého je možné vidieť do širokého okolia. Za návštevu stoja chrámy Wat Chalong a Wat Prha alebo múzeum, ktoré sa môže pochváliť bohatou zbierkou lastúr a akváriom s morskými živočíchmi.


Porovnanie cestovného poistenia on-line na Phuket

Thajsko patrí medzi exotické miesta, ktoré s obľubou navštevujú turisti z celého sveta. Chcú si tu oddýchnuť a užiť si rušného nočného života. Thajsko sa ale tiež vyznačuje drahou lekárskou starostlivosťou a preto nikdy nezabúdajte na cestovné poistenie. K nehodám dochádza pomerne často a vďaka cestovnému poisteniu budete mať zaistenú adekvátnu starostlivosť, ktorú uhradia poisťovne a nie Vaša peňaženka.

Cestovné poistenie pokryje všetky náklady súvisiace s prípadnou liečbou a to až do výšky poistných limitov. Nezabudnite, že cestovné poistenie musí zodpovedať typu dovolenky a jej náplni. Pokiaľ sa chystáte na adrenalínové športy, nezabudnite na zodpovedajúce pripoistenie a pripoistiť si môžete aj batožinu alebo storno zájazdu. Ak sa chcete dozvedieť o cestovnom poistení viac, nájdite si stránky www.superpoistenie.sk.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením