Cestovné poistenie na Pattayu

Pattaya je veľmi známe turistické letovisko v Thajsku, ktoré je určené najmä pre tých, ktorí si chcú dosýta užiť more, slnko, teplo a poriadnu dávku nočnej zábavy. Pattaya je preslávená veľkým množstvom rušných barov, diskoték, nočných klubov, kabaretov a reštaurácií. Turisti tu plnými dúškami vychutnajú zábavný a vzrušujúci nočný život ako nikde inde. Svoje si tu užijú aj tí, ktorí túžia skôr po kľudnej dovolenke. Tí by si však mali vybrať hotely na severe letoviska, ktoré sa vyznačuje kľudným prostredím.

Spočítať
ceny

Pattaya však nie je len miestom barov a diskoték, nachádza sa tu tiež krásna príroda. V okolí stoja za návštevu najmä korálové ostrovy a dlhé pieskové pláže. Na svoje si tu prídu milovníci letných a vodných športov, jedná sa o potápanie, jazdu na vodných skútroch, windsurfing, parasajling alebo vodné lyžovanie. Z pamiatok sú nádherné budhistické chrámy Wat Yanasangwararam a socha Budhu, odkiaľ je nádherný výhľad na okolité pobrežie.

Veľmi krásnym miestom je mys Promthep, z ktorého je možné vidieť široké okolie. Za návštevu tiež stoja chrámy Wat Chalong a Wat Prha alebo múzeum, ktoré sa môže pochváliť zbierkou lastúr a akváriom s morskými živočíchmi.


Porovnanie cestovného poistenia on-line na Pattayu

Exotické miesta ako je Pattaya  neprestanú lákať turistov, pre ktoré je to úplne iné prostredie. Slováci navštevujú Thajsko veľmi radi, no keďže sa však jedná o vzdialené miesto, nikdy by sme nemali zabúdať na cestovné poistenie, ktoré nám poskytne zodpovedajúce finančné zaistenie pre prípad úrazu alebo choroby. Lekárska starostlivosť v Thajsku rozhodne nie je zadarmo a dovolenka by sa tak mohla značne predražiť aj niekoľkonásobne.

Vďaka cestovnému poisteniu sa však nemusíte ničoho obávať. Poisťovňa za Vás v prípade poistnej udalosti uhradí kompletnú liečbu vrátane všetkých nákladov. To znamená, že cestovné poistenie hradí ošetrenie, zákroky, hospitalizáciu, prevozy i všetky nutné lieky. Navyše je možné si k základnému baličku zjednať ďalšie doplnkové pripoistenie ako napr. poistenie úrazu, storna zájazdu alebo batožiny. Viac informácií o cestovnom poistení nájdete na www.superpoistenie.sk.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením