Cestovné poistenie do Osla

Hlavné mesto Nórska Oslo patrí k najväčším hlavným mestám v Európe. Leží na brehu Oslofjordu a v tunajšom prístave kotvia medzinárodné obchodné lode, ktoré pokračujú do Dánska alebo Nemecka. V Osle je možné vidieť nielen zaujímavé pamiatky, ale aj radu múzeí a moderných stavieb.

Spočítať
ceny

Za historickou dominantu mesta považujú miestnu pevnosť a zámok Akershus, ktorý sa týči na skale nad mestom. Vo vnútri pevnosti sú umiestnené historické delá. Každý deň prebieha pred kráľovským palácom striedanie stráží. V Osle sídli tiež Národná galéria, obsahujúca diela slávnych nórskych aj svetových umelcov (Rembrandt, Monet, Matiss, Caravaggio a ďalší). Z ďalších miestnych múzeí je zaujímavé Námorné múzeum s polárnymi loďami, ktoré používal Roaal Amundsen alebo múzeum na ostrove Bygdo.


Najlacnejšie cestovné poistenie do Osla

Cestovanie do zahraničia má svoje riziká, pred ktorými je nutné sa chrániť a k tomu slúži cestovné poistenie, ktoré Vám za pár korún poskytne potrebnú finančnú ochranu. Nech už sa Vám na Vašich cestách prihodí čokoľvek, s cestovným poistením sa nemusíte obávať, že na to nebudete mať.

Aj menšie ošetrenie stojí v zahraničí tisíce korún, ktoré by ste bez cestovného poistenia museli uhradiť z vlastného vrecka. Cestovné poistenie hradí ošetrenie, liečbu, lieky, hospitalizáciu i repatriáciu. Pokiaľ si navyše pripoistíte úraz, storno zájazdu alebo cestovné batožiny, bude Vaša poistná ochrana ešte vyššia. Na stránkach www.superpoistenie.sk si porovnajte ponuky od viacerých poisťovní a najlepšiu ponuku si uzatvorte on-line.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením