Cestovne poistenie na Olympskú riviéru

Pod horou Olymp, ktorá je úzko zviazaná so vznikom gréckej mytológie, sa nachádza populárne turistické letovisko Olympská riviéra. Leží v oblasti severovýchodnej pevninskej časti Grécka a turistov toto miesto láka nielen na bájny Olymp, ale tiež na nedotknutú prírodu a nekonečné pieskové pláže.

Spočítať
ceny

Hora Olymp má dokonca dva vrcholy, ktoré ležia vo výške 2 917 m a 2 911 m n. m. Ešte v lete je na vrcholkoch vidieť snehovú čiapku. Vrcholy i celé okolie sú považované za národný park a sú súčasťou pamiatok UNESCO. Turisti určite ocenia veľké množstvo cestičiek s rôznou náročnosťou.

Olympská riviéra však nie sú len hory, ale tiež desiatky kilometrov dlhé pieskové pláže s pozvoľným vstupom do mora. Tunajšie pláže sú skutočne čisté a každoročne získavajú tzv. Modrú vlajku EÚ. Z najobľúbenejších letovísk je treba spomenúť Paralio, Nei Pori, Dion, Messagalu alebo Leptokariu. Mohutný hrad Platamon nájdete v letovisku Platamonas a pri svojej návšteve nezabudnite na magnetickú horu Lifidru, kde všetko funguje opačne. Pre náročných je určená návšteva hlavného mesta Atény.


Porovnanie cestovného poistenia on-line na Olympskú riviéru

Čaká Vás čoskoro cesta do zahraničia a mierite práve na Olympskú riviéru? Potom Vám prajeme pohodovú cestu a veľa nezabudnuteľných zážitkov. Zároveň by sme Vám chceli pripomenúť význam cestovného poistenia, bez ktorého by ste na cesty vyrážať nemali. S ním totiž získate ozajstnú finančnú istotu pre prípady náhleho ochorenia alebo úrazu.

Z cestovného poistenia sú kryté všetky náklady na liečbu chorôb alebo úrazov, čo sa týka liekov, zákrokov, prevozov, hospitalizácie a repatriácie. Dôležité sú aj asistenčné služby a možnosť zjednania rôznych typov pripoistení, ktorých ponuka je odlišná podľa poisťovní. Možnosť porovnania cestovného poistenia on-line nájdete na stránkach www.superpoistenie.sk.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením