Cestovné poistenie na Nový Zéland

Nový Zéland je žiadaným turistickým miestom najmä pre úchvatnú krajinu a prírodné scenérie. Tá sa často objavuje v známych výpravných filmoch ako napr. Tolkienov Hobbit alebo Pán prsteňov. Vidieť tu môžete dlhé pláže, jazerá, rozsiahle planiny, ale aj činné vulkanické oblasti, zasnežené vrcholky hor alebo ľadovce. Nový Zéland prešiel jedinečným geologickým vývojom, vďaka ktorému sa tu nachádzajú unikátne druhy flóry i fauny.

Spočítať
ceny

Nielen rozmanitú prírodu, ale aj priaznivé teplotné podmienky ponúka Nový Zéland. Teplotné rozdiely medzi letom a zimou nie sú nijako výrazné. Menej vhodným obdobím pre návštevu sú zimné mesiace, ktoré sú typické daždivým počasím. V letných mesiacoch je tu oveľa lepšie.

Na Novom Zélande sa nachádza 14 národných parkov, 20 lesných parkov a najmenej 3 500 rezervácií. Na ochranu svojej prírody si naozaj potrpí. Významných a prvým parkom je Tongario. Nachádzajú sa tu tri činné sopky Ruapehu, Ngauruhoe a Tongariro. Z ďalších prírodných krás je zaujímavé najväčšie jazero Taupo, vodopády Huka Falls, Waitomo Caves so svietiacimi červami alebo hora Ben Lemond. Čo sa týka miest, za návštevu rozhodne stojí Auckland a Wellington.


Porovnanie cestovného poistenia on-line na Nový Zéland

Nový Zéland je rozsiahla krajina plná protikladov. Podstatná časť krajiny je neobývaná a nájsť kvalitnú zdravotnú starostlivosť nemusí byť ľahké. Navyše tunajšia zdravotnícka starostlivosť patrí medzi najdrahšie. Práve preto nikdy nezabudnite na cestovné poistenie, ktoré si môžete ľahko zjednať on-line na stránkach www.superpoistenie.sk. Uzavrieť cestovné poistenie je tak jednoduché, že to zvládnete za pár minút.

Aj na ďalekom Novom Zélande Vám naše poisťovne uhradia všetku potrebnú zdravotnú starostlivosť, ak ju budete na dovolenke potrebovať. Pripoistiť si navyše môžete aj svoju cestovnú batožinu a prípadne, že si dovolenku zjednáte cez cestovnú kanceláriu, tak je vhodné i pripoistenie storna zájazdu. Poistiť si môžete aj zodpovednosť. Hlavnou výhodou cestovného poistenia je fakt, že nie je nijako drahé.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením