Cestovné poistenie do Nice

Mesto Nice leží medzi mestami Cannes a Monako a je centrom regiónu Provence-Alpes-Cote-d´Azur a je jedným z najvyhľadávanejších miest na Azúrovom pobreží. Svedčí o tom návšteva 4 miliónov turistov každý rok. Je známe nielen vďaka pamiatkam, krásnym plážam, ale tiež automobilovému okruhu Circuit Nice, na ktorom prebiehajú závody už od roku 1932.

Spočítať
ceny

V Nice panuje celoročne priaznivé klíma, ktoré sa vyznačuje menšími zrážkami od septembra do marca a letnými teplotami okolo 30°C. Ľudia sem jazdia najmä za morom a odpočinkom. Po večeroch sa potom prechádzajú mestom, ktoré je plné historických pamiatok a tiež sa tu konajú najrôznejšie festivaly a kultúrne akcie. Medzi hlavné pamiatky patria zámok a pevnosť Mont Alban, katedrála Notre-Dame de Nice alebo palác Rusca. Za návštevu stojí kráľovské observatórium, stojace na na vrchole Mont Gros.


Najlacnejšie cestovné poistenie do Nice

Cestovanie do zahraničia bez zjednaného cestovného poistenia je riziko, ktoré by si nemal dovoliť žiadny cestovateľ a je jedno, či sa venujete bežnej turistike a mestským pamiatkam alebo športovým aktivitám. Cestovné poistenie Vám totiž zaistí dostatočnú finančnú oporu pri najrôznejších udalostiach, ktoré môžu ohroziť Vaše zdravie.

Cestovné poistenie kryje všetky potrebné náklady, ktoré sú spojené s ošetrením a liečbou, čo znamená lieky, prípadne i hospitalizáciu a prevozy. Navyše je možno si k cestovnému poisteniu zjednať ďalšie pripoistenia, ktoré pomôžu zvýšiť poistnú ochranu zdravia, ale aj majetku. Poistiť si tak môžeme napríklad svoju cestovnú batožinu proti riziku zničenia, straty a krádeže.

Aktuálnu ponuku cestovného poistenia nájdete na www.superpoistenie.sk.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením