Cestovné poistenie do Moskvy

Hlavným mestom Ruska je Moskva, ktorá je zároveň ekonomickým, kultúrnym a duchovným centrom krajiny. Žije tu viac ako 10 miliónov obyvateľov a je tak aj najväčším ruským mestom.

Spočítať
ceny

Miestni obyvatelia ju radi nazývajú „Tretím Rímom“, „Matkou Moskvou“ alebo „Srdcom Ruska“. Moskva je známa vďaka neuveriteľným rozdielom, ktoré tu panujú. Na jednej strane stoja žiariace zlaté chrámy, kláštory a impozantné aristokratické domy, na druhej strane môžete vidieť nevzhľadné a šedé socialistické stavby a panelákové sídliská. To všetko v kombinácii s modernými obchodnými centrami a luxusnými hotelmi tvorí skutočne pestré mesto.

Hlavnou pamiatkou je pestrofarebný chrám Vasilija Blaženého zo 16. storočia, ktorý stojí na Červenom námestí, patriace k najväčším námestiam na svete. V Moskve sa nachádza aj pevnosť Kremeľ, kráľovský a vládny palác, ktorý je z časti neprístupný verejnosti. Najstaršou stavbou v meste je Fasetový palác z roku 1491. Deviatimi pozlátenými kupolami sa môže pochváliť Chrám Zvestovania Panny Márie.


Najlacnejšie cestovné poistenie do Moskvy

Rozhodli ste sa navštíviť jedno z najznámejších miest na svete? Potom nezabudnite, že na svojich cestách by ste sa mali cítiť bezpečne a k tomu Vám pomôže kvalitné cestovné poistenie, ktoré si behom pár minút zjednáte na stránkach www.superpoistenie.sk. Pokiaľ sa domnievate, že cestovné poistenie je k ničomu, veľmi sa mýlite.

U nás je lekárska starostlivosť skoro zadarmo, čo však neplatí pre okolité krajiny. Tu si musíte akékoľvek ošetrenie alebo liečbu zaplatiť zo svojho vrecka, čo sa môže pohybovať v desiatkach až stovkách eur. Práve preto je lepšie si zjednať cestovné poistenie za pár eur a mať tak istotu, že v prípade úrazu alebo choroby máte lekársku starostlivosť zaplatenú.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením