Cestovné poistenie na Mallorcu

Španielsky ostrov Mallorca je najväčším z Baleárskych ostrovov. Turisti ho poznajú ako ostrov citrónovníkov, pomarančovníkov a paliem. Hlavnými lákadlami sú krásna príroda, kultúrne dedičstvo a samozrejme priaznivé podnebie. Slnko tu svieti a hreje viac ako 300 dní v roku a rovnako tak priaznivé podmienky sľubuje aj more.

Spočítať
ceny

Mallorca má veľmi rôznorodú a rozmanitú prírodu. Zatiaľ čo na severozápadnom pobreží sú vidieť skalnaté pobrežia a borovicové lesy, na opačnej strane sa nachádzajú pozvoľna sa zvažujúce piesočné pláže, romantické zátoky a všade na ostrove je možné vidieť rozsiahle sady olivovníkov, figovníkov alebo mandľovníkov.

Na svoje si na Mallorce prídu ako milovníci oddychu na pláži, tak aj aktívni športovci. Pre deti i dospelých sú tu vodné parky a zábavné centrá. Máte radi rušný nočný život? Potom je pre Vás Mallorca to pravé. V miestnych letoviskách nájdete radu barov, reštaurácií, klubov aj diskoték. Mallorca je ostrov, na ktorý rozhodne nezabudnete.


Porovnanie cestovného poistenia on-line na Mallorcu

Cestovanie za slniečkom a teplom Slováci doslova milujú. Keďže nemáme more, ani tak priaznivé teplotné podmienky, musíme za nimi občas vyraziť. Cestovanie však nie je iba radosť a veľa zážitkov. Niekedy nás môžu zastihnúť nepríjemnosti v podobe choroby alebo úrazu a pre tieto prípady je lepšie byť pripravený uzavretím cestovného poistenia.

Cestovné poistenie by malo vždy odpovedať typu dovolenky a jej náplni. Aktívni športovci budú vyžadovať odlišné cestovné poistenie ako bežní turisti, ktorí si vystačia so základnou ponukou.

Prečo je vlastne cestovné poistenie nutné? Lekárske ošetrenie v zahraničí je neskutočne drahé a zaplatiť ho z vlastného vrecka môže byť otázkou zadlženia na niekoľko rokov. Preto je lepšie si ho zjednať za pár eur a mať tak zaistenú a zaplatenú zodpovedajúcu starostlivosť. Výhodné cestovné poistenie nájdete na na www.superpoistenie.sk.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením