Cestovné poistenie do Madridu

Hlavným mestom Španielska je Madrid, ktoré je zároveň najväčším mestom v krajine. Nachádza sa v samotnom centre krajiny a žije tu viac ako 3,3 miliónov obyvateľov. Madrid je považované za politické, ekonomické a kultúrne centrum Španielska. Pre turistov je zaujímavý vďaka bohatej histórii, architektonickým pamiatkam i rušnému kultúrnemu a spoločenskému životu.

Spočítať
ceny

Madrid je rušné a aktívne mesto, kde si na svoje prídu milovníci pamiatok, ale aj tí, ktorí dávajú prednosť nočnému životu. Centrom mesta je madridské námestie Plaza Mayor, kde sa nachádzajú útulné kaviarne a reštaurácie. Významnou pamiatkou je tiež palác Palacio real a zabudnúť by sme nemali na hlavnú ulicu Grand Via. V Madride sa nachádzajú tri hlavné múzea, ktoré obsahujú zbierky zo všetkých historických období, vrátane súčasnosti. Hlavnou výhodou je možnosť vstupu do múzea Prada zadarmo vždy večer po 18. hodine. Zaujímavým miesto je aj nádražie Atocha, v ktorého centre sa nachádza tropická záhrada s vodnými korytnačkami.


Najlacnejšie cestovné poistenie do Madridu

Chcete si naozaj užiť predĺžený víkend alebo dovolenku v Madride? Nezabudnite na cestovné poistenie. Náklady Vám zvýši len o pár eur, ale pritom získate finančné zaistenie v prípade choroby alebo úrazu a pokiaľ si zjednáte patričné pripoistenia, budú chránené aj Vaše batožiny alebo peniaze, vložené do zájazdu cez cestovnú kanceláriu.

Čo všetko také cestovné poistenie zahŕňa? Cestovné poistenie sa vzťahuje na liečbu a ošetrenie v zahraničí. Okrem základného ošetrenia zahŕňa tiež potrebné lieky, nutnú hospitalizáciu a prevoz, v najhoršom prípade i prevoz ostatkov do republiky. Súčasťou cestovného poistenia sú tiež asistenčné služby, ktoré Vám v prípade potreby poskytnú radu.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením