Cestovné poistenie do Los Angeles

Los Angeles je po New Yorku druhé najväčšie mesto Spojených štátov amerických a veľmi často sa používa len skratka L.A. Los Angeles sa nachádza na západe Spojených štátov v Kalifornii a je považované za metropolitné centrum. Na rozdiel od New Yorku sú tu predovšetkým nízke domy a pár mrakodrapov, z ktorých najvyšší je US Library Tower a boli postavené len v časti Downtown.

Spočítať
ceny

Los Angeles je hlavným ekonomickým, priemyslovým, výrobným, obchodným, kultúrnym a zábavným centrom v Kalifornii. Mesto Los Angeles sa tiež preslávilo vďaka filmovému priemyslu, ktorý tu reprezentuje Hollywood. Rovnako ako v mnohých veľkých amerických mestách aj tu žije multikultúrne obyvateľstvo. Medzi hlavné lákadla patria  napríklad Hollywood, Čínske a Egyptské divadlo, luxusní hotel Roosevelt, nebezpečná štvrť Watts (centrum losangeleských gangov), štvrť Beverly Hills, štadión Rosebowl, Manhattan a Long Beach.


Najlacnejšie cestovné poistenie do L.A

Cestujete do Ameriky a plánujete mimo iné navštíviť aj Los Angeles? Potom Vám prajeme šťastnú cestu bez nehôd. Pre istotu však majte zjednané kvalitné cestovné poistenie. Nech sa Vám už prihodí čokoľvek, vďaka cestovnému poisteniu budete dostatočne finančne zaistení. Liečba v zahraničí a najmä mimo Európu je veľmi drahá.

Na stránkach www.superpoistenie.sk nájdete pravidelne aktualizovanú ponuku cestovného poistenia od viacerých slovenských poisťovní. Porovnajte si viacej ponúk a zistite, ktorá z poisťovní Vám ponúkne najvýhodnejšie cestovné poistenie za najlepšiu cenu. Víťaznú ponuku si ľahko uzavriete on-line.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením