Cestovné poistenie do Lefkady

U západného pobrežia gréckej pevniny leží Iónsky ostrov Lefkada, ktorý sa vyznačuje pokojnou atmosférou i úžasnou prírodou. Hlavným rysom ostrova sú vápencové krasové hory, zelené kopce aj desiatky zátok a pláží, ktoré lemujú pobrežie s priezračne čistým morom. Najvyššou horou je Stavrota, ktorej vrchol dosahuje výšky 1 182 metrov nad morom. Tiež údolia na Lefkade sú veľmi úrodné a pestujú sa tu citrusové plody, zelenina, vinná réva a samozrejme olivy.

Spočítať
ceny

Pláže na Lefkade majú belostnú farbu vďaka vápencovému piesku a more sa tak vyznačuje azúrovou farbou. Najkrajšie pláže sú Kathisma, Avali, Milos, Porto Katsiki, Afiofilli alebo Egremmi. Nielen tunajšie pláže, ale aj okolité dedinky stoja za návštevu. Milovníci histórie by nemali zabudnúť na mys Dukato, z ktorého údajne skočila poetka Sapfó a spáchala samovraždu z nešťastnej lásky. Na severe ostrova se nachádza kláštor Faneromeni a stredoveká pevnosť Santa Maura. Na východe ostrova môžete vidieť úchvatné vodopády či zátoku Sýbotu s krasovými jaskyňami na juhovýchode.


Porovnanie cestovného poistenia on-line do Lefkady

Zjednajte si najlacnejšie cestovné poistenie na stránkach www.superpoistenie.sk, ktoré se špecializuje na sprostredkovávanie rôznych typov poistení. S cestovným poistením budete cestovať oveľa bezpečnejšie a bez obáv. Cestovné poistenie Vám za pár centov denne ponúka finančnú istotu na cestách. Či už sa Vám prihodí drobný úraz nebo Vás začne bolieť zub, s cestovným poistením máte zaistenú a hlavne zaplatenú zodpovedajúcu lekársku starostlivosť.

Súčasťou cestovného poistenia je úhrada liečebných nákladov a tiež asistenčné služby. Podľa ponuky poisťovní si tiež môžete zjednať radu doplnkových poistené, ktoré poistnú ochranu rozšíria, napríklad o poistenie batožiny alebo storna zájazdu, čo je výhodné najmä vtedy, ak plánujete dovolenku na niekoľko mesiacov dopredu.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením