Cestovné poistenie na Lanzarote

Lanzarote je jedným z ostrovov náležiacich do Kanárskeho súostrovia. Nachádza sa tu úchvatná krajina v podobe pieskových pláží, modrého mora a vulkanickej krajiny. Lanzarote je naozaj neobyčajným ostrovom, ktorý patrí medzi tzv. biosférické rezervácie UNESCO.

Spočítať
ceny

Na Lanzarote sa totiž nachádza viac ako 300 sopiek, z ktorých posledná bola aktívna v roku 1824. Stále však existujú sopky, ktoré vykazujú aktívnu činnosť, napríklad Montaňas del Fuego alebo Ohnivá hora. Práve oblasť Ohnivej hory bola prehlásenou národným parkom. Väčšinu ostrova pokrýva úrodná tmavá vulkanická pôda, na ktorej miestni obyvatelia pestujú vinnú revu a paradajky.

K hlavným turistickým letoviskám na ostrove patria Puerto del Carmen, Playa Blanca alebo Costa Tequise. Costa Tequise je dielom významného umelca a architekta Césara Manriqueho, ktorý si ostrov Lanzarote obľúbil a dlhé roky tu žil. Tie najkrajšie pláže se však nachádzajú v chránenej časti ostrova Playas de Papagayo. Za návštevu určite stojí hlavné mesto Arrecife, kam Vás dovezie pravidelný linkový autobus.


Najlacnejšie cestovné poistenie na Lanzarote

Kanárske ostrovy sa vyznačujú priaznivými klimatickými podmienkami po celý rok a preto sú ostrovy obľúbené aj medzi slovenskými turistami, ktorí sem jazdia za oddychom aj aktívnou dovolenkou. Nech už na svojej dovolenke oddychujete alebo sa venujete napríklad vodným športom či turistike, nikdy nezabudnite na cestovné poistenie, ktoré Vám poskytne finančné zaistenie pre všetky prípady.

Cestovné poistenie je vlastne poistením Vášho zdravia. V prípade choroby alebo úrazu pokryje lekársku starostlivosť až do výšky zvoleného poisteného limitu a to sa týka základného ošetrenia, všetkých lekárskych úkonov, napríklad operácie, liekov, hospitalizácie, prevozu a repatriácie. V prípade zjednaného pripoistenia sa môže cestovné poistenie vzťahovať aj na Vašu batožinu. Všetko o cestovnom poistení zistíte na stránkach www.superpoistenie.sk.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením