0850 100 101 info@superpoistenie.sk

Cestovné poistenie do Kyjeva

Vaša predstava o dovolenke síce môže byť pokojná a pohodová, ale cestovné poistenie by ste si rozhodne mali uzatvoriť aj pred odchodom do Kyjeva.

81 Zákazníkov tu teraz porovnáva
Allianz AXA Assistance Groupama Union Uniqa

Cestovné poistenie a COVID-19

Pri uzatváraní cestovného poistenia je dôležité myslieť na súčasnú situáciu spojenú s ochorením COVID-19. Okrem podmienok v našej krajine je potrebné naštudovať si všetky informácie aj o podmienkach na mieste, kam cestujete.

Mnohé poisťovne majú v rámci cestovného poistenia aj krytie COVID-19. V niektorých prípadoch to platí dokonca aj vtedy, keď cestujete do rizikovej krajiny. Poistenie s krytím COVID-19 aj do rizikovej krajiny si u nás môžete pohodlne dojednať.


Porovnať poistenia s krytím COVID-19

Cestovné poistenie do Kyjeva

MZV a európskych záležitostí SR odporúča občanom SR vyhnúť sa cestovaniu do Kyjeva vzhľadom k aktuálnej situácii na Ukrajine!

Mesto Kyjev je hlavným mestom Ukrajiny a patrí k najstarším mestám v Európe. Nálezy, ktoré tu objavili archeológovia, dokazujú existenciu osídlenia už v období 5. a 6. Storočia. Za zakladateľov sú považovaní súrodenci Kyj Šček, Choriv a Lybeď. Už na konci 10. Storočia bol Kyjev jedným z centier kresťanskej kultúry a jeho význam narastal.

V meste sa nachádza veľké množstvo pravoslávnych kostolov a chrámov, ktoré sú pamiatkou na slávnu minulosť. Najvýznamnejšou stavbou je Katedrála sv. Sofie, ktorá je súčasťou zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Súčasný Kyjev je však aj moderným mestom a tak tu nájdete reštaurácie, moderné bulváre, parky, múzea a divadla. V Kyjeve môžete prežiť príjemnú odpočinkovú dovolenku a užiť si rušného spoločenského života.


Najlacnejšie cestovné poistenie do Kyjeva

Cestovanie patrí k obľúbeným činnostiam. K plánovaniu ciest by však malo automaticky patriť cestovné poistenie, v online kalkulačke si nielen porovnáte aktuálne ponuky, ale hneď si cestovné poistenie zjednáte on-line. Nie je potreba opúšťať domov a strácať čas čakaním na pobočkách. Na našich stránkach si cestovné poistenie zjednáte za pár minút a zároveň aj ušetríte.

Niektorí ľudia si myslia, že je cestovné poistenie zbytočné, pretože majú európsky preukaz poistenca, ten však nestačí a potom musia turisti doplácať vysoké spoluúčasti i doplatky na potrebné lieky. S cestovným poistením máte zaistenú všetku potrebnú lekársku starostlivosť a všetko, čo je s ňou spojené. Zjednajte si cestovné poistenie a cestujte pokojne.

Cestovné
poistenie
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 7