Cestovné poistenie do Kyjeva

Mesto Kyjev je hlavným mestom Ukrajiny a patrí k najstarším mestám v Európe. Nálezy, ktoré tu objavili archeológovia, dokazujú existenciu osídlenia už v období 5. a 6. Storočia. Za zakladateľov sú považovaní súrodenci Kyj Šček, Choriv a Lybeď. Už na konci 10. Storočia bol Kyjev jedným z centier kresťanskej kultúry a jeho význam narastal.

Spočítať
ceny

V meste sa nachádza veľké množstvo pravoslávnych kostolov a chrámov, ktoré sú pamiatkou na slávnu minulosť. Najvýznamnejšou stavbou je Katedrála sv. Sofie, ktorá je súčasťou zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Súčasný Kyjev je však aj moderným mestom a tak tu nájdete reštaurácie, moderné bulváre, parky, múzea a divadla. V Kyjeve môžete prežiť príjemnú odpočinkovú dovolenku a užiť si rušného spoločenského života.


Najlacnejšie cestovné poistenie do Kyjeva

Cestovanie patrí k obľúbeným činnostiam. K plánovaniu ciest by však malo automaticky patriť cestovné poistenie, ktorého aktuálnu ponuku nájdete na stránkach Superpoistenie.sk, kde si nielen porovnáte aktuálne ponuky, ale hneď si cestovné poistenie zjednáte on-line. Nie je potreba opúšťať domov a strácať čas čakaním na pobočkách. Na našich stránkach si cestovné poistenie zjednáte za pár minút a zároveň aj ušetríte.

Niektorí ľudia si myslia, že je cestovné poistenie zbytočné, pretože majú európsky preukaz poistenca, ten však nestačí a potom musia turisti doplácať vysoké spoluúčasti i doplatky na potrebné lieky. S cestovným poistením máte zaistenú všetku potrebnú lekársku starostlivosť a všetko, čo je s ňou spojené. Zjednajte si cestovné poistenie na www.superpoistenie.sk a cestujte pokojne.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením