Cestovné poistenie na Kos

Grécko tvorí nielen pevnina, ale tiež desiatky menších alebo väčších ostrovov. Jedným z tých menších je ostrov Kos, ktorý sa nachádza v hlbokom zálive neďaleko tureckého pobrežia. Kos je pokrytý malými dedinkami a plážami, ktoré zaberajú podstatnú časť ostrova. Aj cez svoju veľkosť sa však jedná o nezabudnuteľný ostrov s krásnou prírodou a bohatou históriou, ktorú dokladajú mnohé pamiatky už z antickej doby.

Spočítať
ceny

Ostrov je Kos je vhodný najmä pre tých, ktorí majú radi krásnu prírodu, čisté more a kľudné prostredie. Nečakajte rušný nočný život a bohatý cestovný ruch. Zato sa však môžete tešiť na väčšiu pohostinnosť miestnych obyvateľov. Tunajšie vynikajúce jedlá nezabudnite ochutnať v niektorej z miestnych taverien.

Vďaka sopečnej činnosti tu môžu turisti navštíviť niektorý z termálnych prameňov. V okolí ostrova sa nachádza ďalších 9 gréckych ostrovov (Rhodos, Kalymnos, Patmos a ďalšie), ktoré je možné navštíviť. V hlavnom meste Kos sa nachádza zachovalá pevnosť rytierov sv. Jana s kamennými hradbami, ktoré bola vybudovaná na obranu ostrova a jeho prístavu.


Najlacnejšie cestovné poistenie na Kos

Dovolenka by mala byť predovšetkým časom, ktorý strávite presne podľa svojich predstáv a bez nepríjemných zážitkov. K pocitu väčšej istoty prispeje komerčné cestovné poistenie a to za pár centov denne. S cestovným poistením budete mať po celú dobu dovolenky istotu, že v prípade nutnosti Vám bude poskytnutá zodpovedajúca lekárska starostlivosť, ktorú zaplatí poisťovňa.

Bez cestovného poistenia si musí prípadné ošetrenie alebo liečbu hradiť turista sám a šetriť na zdraví sa určite nevypláca. Zdravotná starostlivosť v zahraničí je výrazne drahšia ako u nás a aj za menší úraz potom turista zaplatí dokonca stovky eur. V prípade väčšieho zákroku môže ísť o tisíce eur. Cestovné poistenie si ľahko a hlavne on-line uzavriete na stránkach www.superpoistenie.sk.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením