Cestovné poistenie na Korziku

V Stredozemnom mori sa nachádzajú stovky ostrovov a ostrovčekov. Tretím najväčším je Korzika, ktorá leží 170 km od francúzskeho pobrežia 80 km od talianskeho. Jedná sa o autonómnu súčasť Francúzska, ale sami Korzičania sa považujú za samostatných.

Spočítať
ceny

Korzika sa pýši neobyčajnými prírodnými krásami, ktoré sú stále v mnohých prípadoch nedotknuté ľudskou civilizáciou. Na pobreží dlhom tisíc km sa nachádzajú pieskové pláže, rybárske dedinky, skalnaté previsy i dramaticky vypadajúce útesy. Vo vnútrozemí môžete vidieť úchvatné žulové pohorie s vrcholkami vo výške až 2 170 metrov n. m., ktoré sú v zime pokryté snehom. Korzika býva tiež nazývanou ako „hora v mori“.

Turisti milujú Korziku práve vďaka jej rozmanitosti. Užiť si môžu teplého mora a pieskových pláží i výletov do hor. Horské priesmyky je možné navštíviť peši, autom, na bicykli a dokonca aj na koňoch. Korziku tiež vyhľadávajú milovníci vodných športov, pretože miestne rieky a horské bystriny je možné zvládnuť na kajaku alebo na kanoe.  Hory zasa s obľubou navštevujú horolezci a vidieť môžete aj rogala.


Najlacnejšie cestovné poistenie na Korziku

Korzika je úchvatným miestom na prežitie dovolenky a na svoje si tu prídu turisti, túžiaci po oddychu na pláži, ale aj tí, ktorí dovolenku trávia radi aktívne. Či už patríte do prvej alebo druhej skupiny, ani v jednom prípade by ste nemali cestovať na Korziku nepoistení. Cestovné poistenie by malo byť súčasťou Vašej cesty.. a prečo?

Nielen u nás doma, ale tiež v zahraničí môže dôjsť k menšiemu úrazu alebo ochorieť a návšteve doktora sa nevyhnete. Bohužiaľ však lekárska starostlivosť nevychádza v zahraničí tak lacno ako u nás a aj menšie ošetrenie Vám príde na tisíce korún. Práve preto je dobré mať uzavreté cestovné poistenie, ktoré za Vás všetko uhradí. Viacej informácií nájdete na www.superpoistenie.sk.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením