Cestovné poistenie na Korfu

Grécko má veľmi bohatú históriu, čo platí aj pre grécke ostrovy. Jedným z najzaujímavejším je Korfu, posledná zastávka Odysea na jeho dlhoročnom putovaní. Korfu alebo grécky Kerkyra je miestom, kde sa odohrala rada antických povestí aj skutočných historických príbehov.

Spočítať
ceny

Jedná se o druhý najväčší ostrov v Iónskom mori, ktorého nenarušenú krajinu tvoria vápencové pohoria na severe a na juhu mierne zelené kopce. Vďaka veľkému množstvu cyprusových, olivových a pomarančových hájov býva Korfu označovaný ako “Smaragdový ostrov”. To všetko a k tomu priaznivé podnebie láka každoročne mnoho turistov k návšteve tohto kúzelného ostrova.

Na ostrove Korfu si nezabudnuteľnú dovolenku užije každý. Milovníci pláží ocenia piestové pláže a čisté more. Aktívni športovci využijú tunajšiu krajinu k mnohým výletom a milovníkov historických pamiatok zaujmú tunajšie starobylé kláštory a antické pamiatky. Z tunajších miest je najkrajšie hlavné mesto, ktoré sa vyznačuje benátskou atmosférou a rušným denným i nočným životom.


Porovnanie cestovného poistenia on-line na Korfu

Zjednajte si najlacnejšie cestovné poistenie na stránkach Superpoistenie.sk, ktoré sa špecializujú na sprostredkovanie rožných typov poistení. S cestovným poistením budete cestovať oveľa bezpečnejšie a bez starostí. Za pár centov denne Vám ponúka finančnú istotu na cestách a nech sa Vám už stane drobný úraz alebo Vás začne bolieť zub, s cestovným poistením máte zaistenú a hlavne zaplatenú zodpovedajúcu lekársku starostlivosť.

Cestovné poistenie je predovšetkým poistením liečebných nákladov, ktoré zahŕňajú ošetrenie, liečbu, lieky, lekárske zákroky, prevozy, hospitalizáciu i repatriáciu. K základnému balíčku je však možné zjednať tiež ďalšie doplnkové pripoistenia a získať tak širšiu poistnú ochranu. Cestovné poistenie nie je vzhľadom k cenám ošetrení nijako drahé a vychádza na pár centov denne. Viacej informácií nájdete na www.superpoistenie.sk.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením