Cestovné poistenie do Kodane

Hlavným mesto Dánskeho kráľovstva je Kodaň, ktoré je zároveň najväčším mestom v krajine. Nachádza sa vo východnej časti krajiny a žije tu približne dva milióny obyvateľov. Kodaň je považované za hlavné ekonomické, hospodárske, politické, obchodné, kultúrne vedecké a športové centrum Dánska. Navyše je známe svojim ekologickým prístupom a patrí k ekologicky najšetrnejším mestám na svete.

Spočítať
ceny

V Kodani sa nachádzajú turistické miesta ako sú zámky, paláce alebo kostoly. Sídlom parlamentu je krásny Christianborg, vedľa ktorého sa nachádza múzeum dánskeho sochára Thorvaldsena. Veľmi obľúbený je orloj na radnici a Tivoli, zábavný park v centre mesta. Tivoli je presláveným miestom, odohrávajú sa tu divadelné predstavenia, koncerty, ohňostroje a ďalšie zaujímavé atrakcie. Turisticky zaujímavá je aj prechádzka po Strogetu alebo plavba po kanáloch.


Najlacnejšie cestovné poistenie do Kodane

Kodaň je určite mesto, ktoré stojí za návštevu. Či už cestujete na pár dní alebo na dlhšiu dobu, nezabudnite si tiež „pribaliť“ cestovné poistenie, ochráni Vás pred finančnými dôsledkami úrazov alebo chorôb, ktoré by Vás inak mohli stáť najmenej pár tisíc korún. Cestovné poistenie Vás vyjde na pár eur.

V cestovnom poistení je zahrnuté ošetrenie, liečba, lieky, prevozy, hospitalizácia a repatriácia. Súčasťou sú tiež asistenčné služby. Pre lepšiu poistnú ochranu existuje ponuka pripoistené, napríklad. pripoistenie úrazu, zodpovednosti, rizikových športov či straty alebo krádeže batožiny).

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením