Cestovné poistenie do Kalábrie

Kalábria je hornatý región ležiaci na juhu Talianska priamo na špičke tzv. talianskej topánky na pobreží Iónskeho a Tyrrhenského mora. Pre turistov je Kalábria veľmi lákavým miestom, pretože sa tu nachádzajú kultúrne a historické pamiatky, nádherné pobrežie, na ktorom nájdete kamenné veže, vybudované v dobe španielskej nadvlády a tiež 3 národné parky.

Spočítať
ceny

Keďže sa jedná skôr o chudobnejší región s menej rozvinutým priemyslom, môžu tu turisti obdivovať nedotknutú prírodu a čisté more. Práve panenská príroda je najväčším lákadlom, ktorú napríklad v severnom Taliansku nenájdete. Okrem rozmanitého mora sú v Kalábrii i hory, vysoké vodopády a jazerá. Juh Talianska často pripomína prírodu v severnej Európe. Pobrežie Kalábrie je zasa bohaté na útesy a romantické zátoky (napríklad Catanzara alebo Capo Vaticano) a pripomína skôr Grécko.

Tunajšie pláže sú považované za najkrajšie na svete a sú verejne prístupné. Nielen príroda, ale aj tunajšie mestá sú úchvatné. Za návštevu určite stojí Crotone, Locri, Gerace, Regio, Calabria, Stilo, Sibari alebo Tropea.


Najlacnejšie cestovné poistenie do Kalábrie

Láka Vás nedotknutá príroda a starobylé mestá v Kalábrii? Kalábria určite stojí za návštevu. Buďte však pripravení nielen na úchvatné zážitky, ale tiež na možné nečakané a nie vždy príjemné udalosti a zjednajte si cestovné poistenie. Choroby a úrazy nie sú príjemné samy o sebe, nieto ešte keď si musíte drahé ošetrenie platiť z vlastných zdrojov.

Cestovné poistenie Vám za pár korún denne poskytne kvalitné finančné zaistenie po celú dobu Vašej dovolenky. Ak sa Vám stane nejaká nepríjemná udalosť, všetky náklady spojené s ošetrením a liečbou za Vás uhradí poisťovňa a to nie je všetko. K cestovnému poisteniu si navyše môžete zjednať rôzne pripoistenia, napríklad poistenie batožiny alebo storna zájazdu. Aktuálnu a výhodnú ponuku cestovného poistenia Vám ponúkajú špecialisti na poistenie www.superpoistenie.sk.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením