Cestovné poistenie na Ibizu

Ostrov Ibiza patrí k Baleárskemu súostroviu, ktoré leží v západnej časti Stredozemného mora. Môže sa pochváliť príjemnými teplotnými podmienkami, typickými pred stredomorské podnebie, panenskou prírodou, pieskovými plážami a čistým morom. Ibiza nie je o moc väčšia ako naše hlavné mesto Praha a pritom tu nájdete farmy, mesto, zelenú horu a dokonca aj rieku.

Spočítať
ceny

Hlavným dôvodom, prečo je Ibiza taká obľúbená, nespočíva napodiv v jej prírodných krásach, ale je predovšetkým ostrovom zábavy a rušného života. Jednoducho povedané sa jedná o jednu veľkú diskotéku. Ostrov teda navštevujú najmä mladí ľudia, ktorí túžia voľný čas prežiť divokými radovánkami v miestnych kluboch, baroch a reštauráciách.

Ibiza však nie je len rušným miestom, nájdete tu aj miesta vhodné na strávenie pokojnej dovolenky. Voľný čas je možné tráviť prechádzkami v romantických uličkách hlavného miesta Eivissa, kde sa nachádza i pevnosť Dalt Villa. Ponúka tiež tradičné dedinky alebo pláže. Pekný výlet je možné absolvovať na susedný ostrovček Formentera s odlišným vzhľadom pripomínajúcim púštny ostrov.


Porovnanie cestovného poistenia on-line na Ibizu

Ibiza najviac láka mladých turistov túžiacich po dôkladnej dávke zábavy. Či už patríte medzi mladých „tanečníkov“ alebo naopak medzi turistov túžiacich po skôr po pokojnej dovolenke, nikdy nezabúdajte na cestovné poistenie, ktoré Vám poskytne dostatočnú finančnú ochranu pre všetky prípady a to najmä tie, ktoré sa týkajú Vášho zdravia a života. Predstava, že zdravotná starostlivosť je rovnako lacná aj za hranicami, je bohužiaľ veľmi mylná a aj menší zásah môže stáť aj tisíce eur.

Cestovné poistenie Vás však pred týmito výdajmi ušetrí. Poistenie a jeho rozsah však musí zodpovedať typu dovolenku, čo platí hlavne pre aktívnych športovcov, ktorí si často zabudnú zjednať zodpovedajúce pripoistenie. Cestovné poistenie je určené najmä na úhradu lekárskej starostlivosti, no môže sa vzťahovať aj na batožinu. Záleží na zvolenom rozsahu a pripoistení, ktoré si klient poisťovne zjedná. Ponuku na porovnanie cestovného poistenia nájdete na na www.superpoistenie.sk.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením