Cestovné poistenie na Gran Canaria

Gran Canaria je súčasťou Kanárskeho súostrovia a je zo všetkých ostrovov najnavštevovanejší. Práve na tomto ostrove sa nachádzajú najkrajšie pláže a komfortné hotely. Nachádza sa tu i najväčší zábavný park na Kanárskych ostrovoch. Tunajšie prírodné krásy a mestečká však ponúkajú tiež veľa k videniu.

Spočítať
ceny

Symbolom ostrova je skala Roque Nublo (Mračné skalisko), ležiace uprostred ostrova vo výške

1 813 metrov nad morom. Z jej vrcholu je možné vidieť celý ostrov a jeho okolie. Najvyšším bodom však nie je skala Roque Nublo, ale hora Pico de las Nieves, ktorá je vysoká 1 949 metrov nad morom. Na jej vrchole sa nachádza vojenská základňa a preto až sem vedie asfaltová cesta.

Ak máte radi rum, rozhodne by ste nemali zabudnúť na návštevu mesta Aurcas, ktoré je považované za kolísku kanárskeho rumu. Na juhu ostrova sa nachádzajú piesočnaté duny v lokalite Maspalomas, ktoré sú od roku 1987 chránené. Duny pripomínajú kúsok Sahary a okolo nich sa nachádzajú hotely i turistické letoviská.


Najlacnejšie cestovné poistenie na Gran Canaria

Už ste si naplánovali dovolenku a Vaším cieľom je ostrov Gran Canaria? Potom sa máte určite na čo tešiť. Súčasťou príprav na dlho očakávanú dovolenku by malo byť aj zjednanie cestovného poistenia, ktorého aktuálnu ponuku nájdete na stránkach www.superpoistenie.sk. Cestovné poistenie Vám poskytne finančnú istotu pre nie práve príjemné chvíľky.

Bohužiaľ i na dovolenke Vás môže zastihnúť náhla choroba alebo úraz a práve pre tieto prípady by ste mali mať uzavreté cestovné poistenie, ktoré kryje lekárske ošetrenie vrátane všetkých nákladov. Lekárske ošetrenie je v zahraničí veľmi drahé a môže stáť aj niekoľko desiatok a stoviek tisíc. Cestovné poistenie Vás týchto výdajov za pár eur denne ušetrí. Zjednajte si cestovné poistenie na Superpoistenie.sk.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením