Cestovné poistenie do Fuerteventura

Ak pre Vás znamená dovolenka predovšetkým oddych a relaxáciu u mora, potom je pre Vás ostrov Fuerteventura tou pravou voľbou. Fuerteventura je považovaný za najkrajší z Kanárskych ostrovov. Práve tu sa nachádzajú úchvatné pláže. Najväčší počet pláží leží na juhu a severozápade ostrova. Tunajšie pláže sú ideálne nielen pre oddychu, ale aj pre aktívne športovanie, napríklad pre windsurfing tu panujú jedny z najlepších podmienok.

Spočítať
ceny

Najkrajšie pláže sa nachádzajú na polostrove Jandia, je to napríklad Playa de Sotavent, ktorá je 5 km dlhá a v niektorých miestach až kilometer široká pláž. Práve tu panujú vhodné podmienky pre windsurfing. Najdlhšia pláž je Playa de Cofete, dlhá 15 kilometrov. Na severovýchode ostrova sa nachádza nádherný národný park Pargue Natural de las Dunas de Corralejo. Pre milovníkov zábavných parkov je určený vodný park Baku Water Park, kde si užijete rozličných toboganov, šmýkačiek a iných atrakcií.

Najznámejším miestnym letoviskom je moderné mesto Morro Jable, ktorého dominantou je mohutný maják. Druhým najväčším mestom je Gran Tarajal, v ktorého centre stojí nádherná fontána s morskými koníkmi. V obidvoch mestách sa nachádza rada príjemných barov, kaviarní a reštaurácií, v ktorých môžete ochutnať miestne špeciality.


Najlacnejšie cestovné poistenie do Fuerteventura

Užite si svoju dovolenku na ostrove Fuerteventura naplno a bez obáv s cestovným poistením od www.superpoistenie.sk. Cestovné poistenie stojí pár centov na deň, ale pritom Vám poskytne ozajstnú finančnú istotu na všetkých Vašich cestách. Nech sa Vám už prihodí čokoľvek, vďaka cestovnému poistenie budete mať zaplatenú kompletnú lekársku starostlivosť.

Navyše si môžete k základnému balíčku poistení zjednať i ďalšie doplnkové poistenia, ktoré Vašu poistnú ochranu rozšíri napríklad o poistenie batožín, úrazu alebo storna zájazdu. Ponuka pripoistení závisí na konkrétnej poisťovni. Nemusíte obchádzať jednotlivé poisťovne, stačí, keď si porovnáte ponuky on-line na www.superpoistenie.sk.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením