Cestovné poistenie do Francúzskych Álp

V juhovýchodnej časti Francúzska ležia na území dvoch regiónov Rhone-Alpes a Provence-Alpes-Cote d´Azur Francúzske Alpy, ktoré sú vyhľadávanou turistickou destináciou v letnom i zimnou období. V zime sú Francúzske Alpy vyhláseným rajom lyžiarov a snoubordistov, v lete sem zavítajú milovníci horských túr a cykloturistiky.

Spočítať
ceny

Francúzske Alpy delíme na Dauphinéske Alpy, Kotické Alpy, Savojské Alpy, prímorské Alpy a samostatný masív Vanoise. Najvyšší vrchol Álp Mont Blanc je vysoký 4 807 metrov nad morom a nachádza sa v Savojských Alpách. Vo Francúzskych Alpách sa tiež nachádzajú 3 národné parky - de Mercantour, des Écrins a de la Vanoise.

V zime patria k vyhľadávaným letoviskám strediská Tignes, Val Thorens, Les 2 Alpes a predovšetkým Chamonix, z ktorého sa tiež vychádza na Mont Blanc. Za návštevu stojí Ženevské jazero a jeho okolie. Na svoje si tu prídu praví športovci, ale aj tí, ktorí dávajú prednosť ľahším turistickým túram a jazde na bicykli. Okrem širokej ponuky športových aktivít je Francúzsko preslávené výborným jedlom, ktoré určite ocení každý gurmán.


Najlacnejšie cestovné poistenie do Francúzskych Álp

Chystáte sa do Francúzskych Álp lyžovať alebo chodiť po horách? Športové aktivity prinášajú so sebou riziká úrazu a s tým spojených vysokých nákladov. Ošetrenie a liečba stojí v zahraničí desiatky až stovky eur a preto sa vyplatí mať uzavreté cestovné poistenie po celú dobu dovolenky.

Pravidelne aktualizovanú ponuku cestovného poistenia nájdete na stránkach www.superpoistenie.sk, kde si môžete jednotlivé ponuky medzi sebou jednoducho porovnať. Cestovné poistenie Vám poskytne na Vašich cestách väčší pocit istoty. V prípade úrazu bude z neho uhradená celá liečba vrátane všetkých nákladov (ošetrenie, hospitalizácia, prevozy, lieky a ďalšie).

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením