Cestovné poistenie na Francúzsku riviéru

Od Marseille až po Menton sa ťahá Francúzska riviéra, ktoré ročne láka tisíce turistov na priaznivé klimatické podmienky, azúrové more, pieskové pláže i blízke prímorské Alpy. Pre azúrovú farbu tunajšieho mora býva Francúzska riviéra tiež nazývaná ako Azúrové pobrežie. Je však určená skôr pre bohatších turistov, ktorí vyhľadávajú luxusné hotely, vynikajúce reštaurácie i tunajšie kasína, zaručujúce dobrú zábavu.

Spočítať
ceny

Okrem luxusných letovísk je tu možné vidieť úchvatnú prírodu tvorenú skalnými útesmi, dlhými pieskovými alebo kamienkovými plážami. K najznámejším letoviskám Francúzskej riviéry patria mestá Cannes, St. Tropez alebo Nice. Nice je najväčším mestom Francúzskej riviéry a je preslávené dlhými promenádami na pobreží a úzkymi uličkami v centre mesta.

Mesto Cannes je predovšetkým kúpeľné mesto, v ktorom sa každý rok odovzdávajú Zlaté Palmy. St. Tropez je slávne mesto hlavne vďaka slávnym filmom o žandároch a tunajší prístav je plný luxusných jachiet. S Francúzskou riviérou je tiež spojený samostatný štát Monako, v ktorého hlavnom meste Monte Carlo sa koná jeden zo závodov Formule 1.


Najlacnejšie cestovné poistenie na Francúzsku riviéru

Či už cestujete na pobrežie Francúzskej riviéry alebo do centra Francúzska, nikdy nezabúdajte na cestovné poistenie. Francúzsko patrí k civilizovaným európskym krajinám, ktoré majú kvalitnú zdravotnícku starostlivosť. Tá je však na rozdiel od našej veľmi drahá. Vďaka cestovnému poisteniu budete mať celkovú starostlivosť uhradenú z poistenia a z vlastného vrecka nebudete musieť zaplatiť ani cent.

Cestovné poistenie je balíček poistení, ktoré zahrňuje úhradu ošetrenia a liečby so všetkými nutnými nákladmi za lieky, hospitalizáciu, prevozy alebo repatriáciu. K základnému balíčku je možné navyše zjednať rôzne pripoistenia (batožinu, úraz, storno zájazdu a ďalšie). Zoznámte sa s aktuálnou ponukou cestovného poistenia na www.superpoistenie.sk.

Spočítať
ceny
Hodnotenie článku:  
Počet hlasov: 2

Výhody portálu

  • Okamžitá platnosť poistenia
  • Aktuálne sadzby
  • Ponuky poisťovní
  • Možnosť online platby
  • Bez nutnosti podpisovať papierový návrh zmluvy
  • Akceptovanie návrhu zmluvy zaplatením